Ventspils zinātnes centrs VIZIUM aicina visus pilngadīgos interesentus pavadīt piektdienas vakaru brīvā un izklaidējošā, bet tajā paša laikā izglītojošā un radošā atmosfērā, apmeklējot zinātnes vakaru pieaugušajiem ''Kokteiļi un zinātne'', kas norisināsies 17. februārī. Aizraujošajā pasākuma programmā tiks apvienota zinātne, erudīcija un izcilu bārmeņu sniegums.

Vakara gaitā apmeklētājiem tiks piedāvāta plaša un daudzveidīga pasākuma programma, kuras ietvaros būs iespēja nokļūt ''Alkohola laboratorijā'' kopā ar ''Balzāmbāra'' bārmeni Pēteri Repečko un Jim Beam&Maker’s Mark zīmolu vēstnesi Baltijā Rihardu Onzuli, piedalīties erudīcijas spēlēs, pārbaudot zināšanas par dažādiem dzērieniem, spēlēt stratēģisku spēli, iejūtoties kokteiļu lomā, iemūžināt jautro kopā būšanu ar draugiem skaistās fotogrāfijās, kā arī vakara noslēgumā piedalīties lielisku balvu izspēlē! Pasākums norisināsies 17. februārī no plkst. 19.00 – 23.00 zinātnes centra VIZIUM otrajā stāvā.

Plašāk par vakara programmu:

 • Alkohola laboratorijā” bārmeņi Pēteris Repečko un Rihards Onzuls sniegs ieskatu miksoloģijas zinātnē, pastāstīs un demonstrēs, kā zinātnes atklājumi ienāk bārmeņu ikdienā.

 • Simulācijas lomu spēlē “Mafija” pasākuma dalībniekiem būs iespēja iejusties kokteiļu lomā, pārbaudot savas spējas domāt stratēģiski, pārliecinot citus par savu taisnību.

 • Savukārt erudīcijas spēlē tiks noskaidrots, kurai no komandām ir vislabākās zināšanas par dzērienu daudzveidību un vēsturi.

 • Tāpat vakara gaitā norisināsies jau labi zināmas ballīšu spēles zinātniskā garā, kā arī būs iespēja programmēt robotus, veidojot mākslas darbus ar dalībnieku mīļākajiem kokteiļiem.

 • Visa vakara garumā apmeklētājiem būs pieejams atraktīvs fotostūrītis, kurā profesionāls fotogrāfs iemūžinās jautro kopā būšanu skaistos fotoattēlos!

 • Par muzikālo noformējumu un labu garastāvokli visa vakara garumā parūpēsies dīdžejs.

 • Par iespēju iegādāties visgardākās uzkodas un dzērienus rūpēsies kafejnīca “West cafe”, kur brīnumainus kokteiļus uzburs savas jomas profesionāļi - bārmeņi Andris Reizenbegs un Jānis Krastiņš!

 • VIZIUM kopā ar draugiem būs parūpējušies par lielisku vakara noslēgumu – katra iegādātā ieejas biļete vakara izskaņā kļūs par loterijas biļeti, sniedzot iespēju laimēt lieliskas balvas no zinātnes centra VIZIUM un pasākuma atbalstītājiem: vīna darītava “Windau Wines”, kafejnīca “West Cafe”, restorāns “Meisons”, Olimpiskais centrs “Ventspils”, sāls istaba SaltCave un alus darītava “Užavas alus”.

Visas piedāvātās aktivitātes tiks organizētas tā, lai pasākuma dalībnieki varētu pagūt piedalīties ikvienā no tām. Ieeja pasākumā pa galveno zinātnes centra VIZIUM ieeju pirmajā stāvā.

Ieejas maksa pasākumā 10 EUR. *Kokteiļi nav iekļauti ieejas biļetes cenā – par iespēju iegādāties dzērienus rūpēsies kafejnīca “West Cafe”. Biļetes uz pasākumu pieejamas arī iepriekšpārdošanā zinātnes centra kasē un tiešsaistē www.vizium.lv. Pasākuma dienā biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties līdz plkst. 22.00. Plašāka informācija pieejama pa tālr.: 66776633, rakstot uz e-pastu: info@vizium.lv. Ekspozīcijas zāle pasākuma laikā būs slēgta!

Ieeja pasākumā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. VIZIUM atgādina, ka pārmērīga alkohola lietošana ir kaitīga jūsu veselībai. Alkoholiskos dzērienus aizliegts pārdot, nodot un iegādāties nepilngadīgām personām.

Informējam, ka Ventspils Digitālā centra rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils Digitālā centra un Ventspils zinātnes centra VIZIUM mājaslapā, sociālajos tīklos, kā arī drukātajos izdevumos.

Lasi vēl

Komentāri (4)

 • -1
  Pilsēta 10.02.2023, 10:48:02

  Agri vai vēlu tam tā bija jānotiek.
  Drīz tur atvērs pārtikas veikalu un humpaļu bodi.

 • -3
  Marta P 10.02.2023, 13:48:35

  Man tieši liekas forši, ka tur ir ne tikai ģimenēm ar bērniem bet arī šāds tematisks pasākums pieaugušajiem.

 • 0
  Barons (Freiherr von ...) 10.02.2023, 14:55:23

  Pilset kundz.
  Un intīm-klub ar.Kur būt smukks pupigs Meits,le zinat.

 • -4
  Kriska 10.02.2023, 11:44:13

  To li eščo budet? Oj-oj-oj!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: