Kultūras centrs izsludina Ventspils pilsētas domes 2022. gada Kultūras projektu finansēšanas konkursa I kārtu. Konkursa mērķis ir veicināt pilsētai nozīmīgus kultūras projektus un atpazīstamību, kas sekmē visu kultūras un mākslas nozaru attīstību, kultūrizglītību un kultūras mantojuma saglabāšanu, tādējādi paplašinot piedāvājumu iedzīvotājiem.

Konkursā aicināti piedalīties uzņēmēji, nevalstiskas sabiedriskas organizācijas, komersanti, Valsts ieņēmumu dienestā reģistrētas fiziskas personas un citi. Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties Ventspils Kultūras centra mājaslapā: kulturascentrs.ventspils.lv.

Projektu pieteikumus var iesniegt līdz 2022. gada 17. janvārim. To iespējams izdarīt elektroniski, sūtot uz e-pastu: kulturas.centrs@ventspils.lv, sūtot pa pastu uz adresi – Kuldīgas iela 18, Ventspils, LV-3601, vai iesniedzot klātienē Kultūras centrā, iepriekš saskaņojot ierašanas laiku pa tālr. 28887059. Konsultācijas par projekta pieteikumu izstrādi iespējams saņemt, sazinoties ar projektu konkursa kuratori Unu Mežiņu pa tālr. 63624796, e-pasts: una.mezina@ventspils.lv.

2021. gadā Ventspils Kultūras projektu konkursā atbalstīts 21 projekts par kopējo summu 25 667 EUR.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: