Trešdien, 13. janvārī, izziņoti Lielās mūzikas balvas 2020 nominanti, kuru vidū kategorijā ''Par radošu, drosmīgu un inovatīvu māksliniecisko darbību covid-19 krīzes apstākļos'' nominēts SIA ''Kurzemes filharmonija'' organizētais koncerts-performance ''Viens'', kas notika pērnā gada jūlijā koncertzālē ''Latvija'', un kura radošās koncepcijas autori ir Krista un Reinis Dzudzilo.

Lielās Mūzikas balvas 2020 nominantus paziņoja žūrijas locekļi: žūrijas priekšsēdētāja, muzikoloģe - Daina Markova; diriģents, mūzikas pedagogs - Jānis Erenštreits; muzikoloģe, mūzikas pedagoģe un docētāja - Iveta Grunde; muzikoloģe, Latvijas Televīzijas Kultūras raidījumu redakcijas vadītāja - Ieva Rozentāle; muzikoloģe, Latvijas Radio 3 ''Klasika'' žurnāliste - Maruta Rubeze; teātra zinātniece, mūzikas pedagoģe - Ingrīda Vilkārse; muzikologs, žurnālists, publicists - Armands Znotiņš.

Balvu pasniegšanas ceremonija notiks 2. martā. Pasākumu tiešraidē atspoguļos Latvijas Televīzijas 1. kanāls un Latvijas Radio 3 ''Klasika''.

Lielā mūzikas balva ir augstākais Latvijas valsts apbalvojums mūzikā, kuru organizē Latvijas Republikas Kultūras ministrija un VSIA "Latvijas Koncerti" .

Lasi vēl

Komentāri (8)

 • -4
  KRX Pirms 5 dienām, 19 stundām

  Tas arī nevarēja/nedrīkstēja palikt nepamanīts! :)

 • -3
  Pilsēta Pirms 5 dienām, 14 stundām

  Ventspilī tas normāli. Kaut ko izdara un pēc tam vēl gadiem guļ uz lauriem un priecājas par izdarīto.
  Laikam uzskata, ka nekā labāka par to vairs nebūs.

 • -4
  Karīna Sleja Pirms 5 dienām

  Saprotu, ka no Kultūras dzīves esi tālu. Ir tā, ka Lielā mūzikas balva ir augstākais Latvijas valsts apbalvojums mūzikā, kuru organizē Latvijas Republikas Kultūras ministrija un VSIA "Latvijas Koncerti". Un tieši viņi ir tie, kas šo pasākumu ir izvirzījuši apbalvojumam! Ventspilnieki ir tie, kas izdomāja, organizēja un uz lauriem neguļ. To pamanīja un novērtēja Latvijas Republikas Kultūras ministrija un VSIA "Latvijas Koncerti"!!!

 • -1
  Janis 2020 Pirms 4 dienām, 23 stundām

  Nav iemesla turēt sveci zem pūra. Performance bija interesanta un pelnīti izvirzīta nominācijai šajā kategorijā. Protams, ir uz ko tiekties, piemēram, tikt nominētam "Gada koncerts".

 • 0
  KRX Pirms 4 dienām, 22 stundām

  Nu, ja atmiņa neviļ, tad Koncertzāle saņēma "Gada koncerta" balvu savā pirmajā darbības pusgadā (2019.gada I.Apkalnas koncerts).

 • -1
  Sigurds Pirms 4 dienām, 20 stundām

  Jauni koncerti un jaunas balvas! Tas nozīmē, ka ne tikai ventspilnieki, bet visa Latvija bija izslāpusi pēc šādas mūzikas programmas. Rīgā jau dikti nepatīk tā mūzu koncertzāle, tomēr vērtējot kaut kā saņem vienu balvu pēc otras! Gan par arhitektūru, gan saturu! Malači! Cerams, ka drīz koncerti atsāksies un būs kur dvēseli veldzēt!

 • 0
  Janis 2020 Pirms 4 dienām, 20 stundām

  KRX, jāpiekrīt. Apkalna malacis, jau kuro gadu "Gada koncerta" nominācijā

 • -4
  .Barons.. Pirms 5 dienām, 14 stundām

  Pilset kundz.
  To ir rihtig.To maz Vīrel venmēr gribet būt makten liel un slaven.
  Aber slaven var but taps ar to ,ka būs sēdet iekš Čokk,le zinat.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: