Zinību dienā, 1. septembrī, Ventspils muzejs aicina pirmklasniekus un viņu ģimenes ieplānot muzeja apmeklējumu, jo visās muzeja struktūrvienībās pirmklasniekiem būs iespēja izmantot ģimenes apmeklējuma piedāvājumu bez maksas.

1. septembris pirmo reizi pa īstam ir pirmklasniekam, - Ventspils muzejs piedāvā pirmklasnieku ģimenēm svētku ietvaros apmeklēt muzeju bez maksas - gan ekspozīcijas, gan izstādes. Turklāt šāda biļete ir pieejama arī vienam braucienam ar Mazbānīti 2. septembrī.

Livonijas ordeņa pilī var iepazīst Ventspils vēsturi un viduslaiku noskaņas - baudot skaisto izstādēs ''Caur puķēm jeb kā kurzemnieki ziedu ornamentus iemīlēja'' un ''Mežģīņu šarms un noslēpumi''.

Amatu māja aicina apskatīt kāda izskatījās mācību klase 19.gs., apskatīt kā darbojas aušanas studijas, un īpašā izstādē ''Ventspils šefpavāru garšas parāde'' varbūt varēs atrast savu svētku recepti.

Piejūras brīvdabas muzejā ir iespēja izstaigāt latviešu sētu, baudi mājīgu vidi pie dabas un vizināties ar Mazbānīti.

Arī rakstnieka un pedagoga Herberta Dorbes muzejs aicina savus jaunos draugus ciemos, kur var iepazīt rakstnieka mājas gaisotni un paciemoties pie mazā rūķa Knauķa muzeja dārzā.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: