No 19. līdz 21. jūlijam Ventspilī notiks “Kurland Bike Meet 2019”, kas ir viens no lielākajiem Baltijas motociklu salidojumiem.

Pasākuma atklāšanas dienā, piektdien, 19. jūlijā Piejūras kempingā sāksies motobraucēju ierašanās. Paredzams, ka saietā dalību ņems vairāk kā divi tūkstoši dzelzs rumaku īpašnieku no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Skandināvijas, Krievijas, Baltkrievijas, Polijas un citām valstīm. Norises vietā būs pieejama karaoke telts, kā arī vakara koncerti ar grupām “J&B”, “Barell” un “911”.

Sestdien, 20. jūlijā plkst. 13 pilsētas ielas ierībinās motobraucēju parāde, kas sāksies no Piejūras kempinga, tālāk virzoties pa Lielo prospektu un Embūtes ielu, tiks izbraukts arī pilsētas labais krasts. Atpakaļceļā parādes brauciens virzīsies pa Sarkanmuižas dambi līdz pat Jūras ielai, ar noslēgumu Ostas ielas promenādē. No plkst. 14 krastmalā pie Vecā Spīķera uz skatuves ar koncertprogrammu uzstāsies blūza un rokenrola grupa “Bad Habits”. Laukumā pie Govs ceļotājas norisināsies viens no populārākajiem veiklības un drošības braucieniem “Gymkhana Ventspils”. Paralēli būs iespēja iepazīties ar vecākā, bet joprojām strādājošā britu motozīmola “Triumph” modeļu klāstu, kā arī pieteikties izmēģinājuma braucienam ar tiem.

Dienas noslēgums turpināsies Piejūras kempingā, kur par kārtīgu rokenrolu parūpēsies grupas “Jumbo”, “Bloody Hell”, “Tommy Band” un “Rusted Whell”. Neizpaliks arī “Pliko brauciens”.

Lasi vēl

Komentāri (6)

 • -2
  Dajūsko Pirms 1 dienas, 2 stundām

  Nu, pipec, logi ciet, ausu aizbāžņi, naktīs ārdīsies pa galveno štrāsi . Ceļu policija, sekojiet lūdzu, lai vismaz ātrums netiek pārkāpts.

 • 0
  keda Pirms 7 stundām, 49 minūtēm

  Tak seko poliči līdzi. Hmm

 • -3
  yolo Pirms 1 dienas, 1 stundas

  Šie daži vasaras pasākumi ienes vismaz kaut kādu dzīvību šajā izmirstošajā miestā.

 • -2
  Dajūsko Pirms 1 dienas, 1 stundas

  Nja, pirmo, otro reizi tas bija interesanti, bet nu piedodiet, tagad jau līdz kaklam.

 • 0
  yolo Pirms 8 stundām, 25 minūtēm

  ir arī tādi, kam patīk un priekš tiem tas notiek.

 • -2
  Krišs Daugulis Pirms 22 stundām, 50 minūtēm

  Соитие мотоездунов :)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: