21. janvārī plkst. 14 teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē uz koncertu “…un baltā pasaulē balti sniegi snieg…” aicina pedagoģes Sandras Sproģes vadītie kolektīvi.

Koncertā uzstāsies vokāli instrumentālā grupa “Windy Temper”, Centra sākumskolas zvanu ansamblis un Centra sākumskolas vokāli instrumentālais ansamblis “Jautrie draugi”, kā arī Centra sākumskolas vokālā grupa (vad. Rita Vēverbrante) un Ventspils Mūzikas skolas ģitāristu ansamblis (vad. Reinis Krūziņš).

Ansamblim “Saules zvani” rit 5. sezona un pastāvēšanas laikā spēlētas dažādas programmas, muzicēts novados, tuvākās un tālākās pilsētās, dievnamos. Zvanu skaņas vienmēr atvērušas daudzu klausītāju sirsniņas un uzbūrušas trauslu, skaistu brīnumu.

Viens no skolas muzicējošiem kolektīviem ar lielu skatuvisko un koncertu pieredzi ir vokāli instrumentālā grupa “Jautrie draugi”. No pagājušā gada septembra sevi par Jautrajiem draugiem sauc jaunākais sastāvs, bet vecākie kolēģi turpmāk būs atpazīstami kā grupa “Windy Temper”. Viņu repertuārā iekļauti pazīstami hīti, roka stila mūzika. Visi jaunieši ir mūzikā radošas personības.

Savukārt Centra sākumskolas zēnu ansamblis šogad muzicē jaunā sastāvā. Tā dalībnieki ir 2. - 3. klašu zēni. Ansamblis piedalījies bērnu vokālās mūzikas konkursos “Balsis”, bet šogad kolektīvs ir saņēmis uzaicinājumu Vispārējo Latviešu dziesmu un deju svētku laikā piedalīties bērnu vokālo ansambļu muzikāli dramatiskajā uzvedumā “Vilkam tāda dvēselīt`”, kurš notiks Dailes teātrī.

Koncertā muzicēs ari Ventspils PIKC Mūzikas skolas ģitāristu ansamblis. Intriģējoši ir paklausīties, kā mūzikas skolas klasiskās ģitāras audzēkņi mēģina ielauzties džeza pasaulē un pasniedz improvizācijas elementus, neaizmirstot arī latviešu tautasdziesmu.

Visi minētie kolektīvi ir dažādu Latvijas konkursu laureāti.

Ieeja koncertā bez maksas.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: