Ventspils Augstskolas (VeA) studenti varēs pieteikties mecenāta Mārtiņa Lauvas iedibinātajai stipendijai, kuras apmērs ir 1500 eiro gadā, informēja VeA sabiedrisko attiecību speciāliste Inta Ozola.

Bijušā VeA profesora Andra Klausa vārdā nosauktā stipendija iedibināta pirms četriem gadiem, godinot viņa piemiņu un akcentējot profesora nozīmi arī mecenāta akadēmiskajā un profesionālajā dzīvē.

Stipendiju saņems students, kurš bijis ne tikai akadēmiski veiksmīgs, bet iesaistījies arī dažādās ārpusstudiju aktivitātēs. Viens no stipendijas līguma punktiem paredz iespēju piešķirt vienreizēju stipendiju studentam par aktīvu darbību Ventspils Augstskolā, kā arī iespējamu stipendijas saņēmēju skaita palielinājumu, kas jauniešiem var kalpot par papildu motivāciju būt aktīviem, iesaistīties dažādos pasākumos un aktīvi līdzdarboties augstskolas dzīvē, neaizmirstot arī par studijām un to sekmēm. Arī iepriekšējos gados izmantota šī iespēja un mecenāts atbalstījis vairākus studentus, piebilda Ozola.

Stipendijai VeA studenti varēs pieteikties no 12. februāra līdz 12. martam.

Stipendija izveidota pēc VeA absolventa, pašlaik veiksmīga uzņēmēja Mārtiņa Lauvas iniciatīvas. 2017. gada nogalē tika parakstīts līgums par stipendijas piešķiršanas turpināšanu.

Stipendijas mērķis ir veicināt studentu aktivitāti dažādās darbības sfērās – gan akadēmiskajā darbībā, gan pētniecībā, gan sabiedriskajās aktivitātēs.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: