17.janvārī plkst. 10:01 Ventspils pašvaldības policija saņēma informāciju, ka uz ielas pie adreses Ugāles ielā 30 nezināms vīrietis ir izrāvis sievietei somiņu.

Atbilstosi liecinieku sniegtajai informācijai, virietis aizskrējis pāri pļavai uz Rindas ielas pusi. Somiņas zaglis esot bijis augumā ap 1,70 m, ģērbies tumšas krāsas jakā ar kapuci un melnās biksēs.

Ventspils pašvaldības policija lūdz iedzīvotājus, kuri ir bijuši liecinieki iepriekš minētajam likumpārkapumam, informēt Ventspils pašvaldības policijas dežūrdaļu, zvanot pa diennakts tālruni - 63680808 vai 28680808.

Ventspils pašvaldības policija aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem un piesardzīgiem, un veikt visas nepieciešamās darbības, lai izsargātos no likumpārkāpēju uzbrukumiem sev un savam īpašumam.

Lasi vēl

Komentāri (8)

 • 0
  +Arājs 1488/2 Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Tas tāds kriminogēns rajons ,lielākoties uzdarbojas čigāni,krievi.

 • -7
  Kriska Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Var būt somā bija mobilais? Var taču izsekot

 • -7
  Kriska Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Arāj, kā tā uzreiz šie un tie. Es dzīvokli izīrēju latviešiem, pēc pusgada atslēgas iemeta pasta kastīte ,nozaga veļas mašinu un par dzīvokli 300 eiro parāds.

 • 0
  +Arājs 1488/2 Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Žurķele,vajag lasīt uzmanīgāk,es rakstīu "lielākoties".

 • -4
  Neko Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Nez ,ka ta var šķirot cilvēkus.Var but pagaidi lai noķer .Un tad šāc vērt muti vaļā.Visszinis.Tevi vajadzētu iesākt vazāt par naida kurināšanu.

 • -3
  Blogs Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Beidziet šķirot cilvēkus kā atkritumus !!!!Mēs visi esam cilvēki un neatkarīgi kādā valodā cilvēks runā un kāda ir viņu sarunvaloda !Lai kādā valodā cilvēks nekomunicētu galvenais lai ir cilvēciska attieksme! Un mazākumtautībai nav jāizjūt jūsu naidīgā dzēlīgā mēle dēļ jūsu egoistismu un nesaprašanu! Visi esam vienlīdz labi tik ne visi grib sevī atdzīt mīnusus un nepilnības!Kas attiecās uz vandālistiem,zagļiem un nerkomāniem jā tādi ir jāizķemē no sabiedrības ,lai dzīvotu mierīgi un bez bailēm!

 • -1
  Kurzemnieks - Krievzemnieks Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Ja reiz piemin atkritumus:
  https://tautastribunals.eu/?p=62914

 • 0
  Covid 19-22.ventspils.lv Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Čigāns tas esot bijis.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: