8. janvārī ap plkst. 2 naktī Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Talsu ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums, kā rezultātā cieta vēl viena automašīna un veikala fasāde.

Notikuma vietā noskaidrots, ka vīrietis, vadot automašīnu Volvo, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu attiecībā pret ceļa segumu un meteoroloģiskajiem apstākļiem, kā rezultātā netika galā ar transportlīdzekļa vadību, nobrauca no ceļa un uzbrauca stāvēšanai novietotam transportlīdzeklim KIA un Talsu ielas ēkas fasādei, to bojājot.

Pēc ceļu satiksmes negadījuma transportlīdzekļa Volvo vadītāja izelpā konstatētas 1,87 promiles alkohola.

Valsts policijā par notikušo ir uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi par ceļu satiksmes negadījumu un par alkoholisko dzērienu lietošanu pēc satiksmes negadījuma. Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, par alkoholisko dzērienu lietošanu pēc satiksmes negadījuma, piemēro naudas sodu no 1200 līdz 2000 eiro un atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz pieciem gadiem.

Lasi vēl

Komentāri (5)

 • -2
  Dveins Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Nu galīgs daunis. Ko varu teikt.

 • -2
  reku Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Nez,vai "Citro" veikalam ar kāda skāde nodarīta?
  https://jauns.lv/raksts/zinas/481117-video-ka-nebraukt-ziema-ventspili-nofilmeta-avarija-kas-vareja-but-daudz-tragiskaka

 • -3
  Dveins Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  1.reizi lasu, ka kādam bergmaņa bizness uztrauktu.

 • -2
  Dveins Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Izskatās, ka video ir nopludināts, no PP videonovērošanas monitoriem. Kā tas var gadīties?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: