Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus traģiskajam negadījumam uz Rīgas šosejas, kurā dzīvību zaudēja vīrietis

29. oktobrī ap pulksten 9 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Ventspils novadā, Tārgales pagastā uz autoceļa Rīga-Ventspils noticis ceļu satiksmes negadījums – sadursme starp diviem transportlīdzekļiem. Sadursmē iesaistīta smagā automašīna Volvo ar piekabi, kuru vadīja 1968. gadā dzimis vīrietis un automašīna Nissan, kuru vadīja 1952.gadā dzimis vīrietis. Negadījumā gāja bojā automašīnas Nissan vadītājs, bet Volvo vadītājs negadījumā nav cietis.

Pēc ceļu satiksmes negadījuma satiksme bija bloķēja abos virzienos, taču ap pulksten 12 tā tika atjaunota. Kā jebkurā negadījumā, arī šoreiz tika veikta alkohola koncentrācijas pārbaude, un transportlīdzekļa Volvo vadītāja izelpā promiles neuzrādījās – šoferis nav bijis alkohola reibumā.

Valsts policijā izmeklēšanas laikā iegūta informācija par negadījuma apstākļiem, kuriem nepieciešams apstiprinājums – citu aculiecinieku redzētais, varbūt arī videoreģistratora ierakstītais. Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus, kuri būtu novērojuši notikuma gaitu īsi pirms sadursmes (laika posmā aptuveni no plkst.8.40 plkst.8.47).

Sadursmē iesaistītais Volvo FH520 bija ar sudrabotas (gaišas) krāsas kabīni un puspiekabe bija vienkārša platforma bez bortiem un bez kulbas. Cietusī vieglā automašīna bija gaiši pelēkas (sudrabotas) krāsas Nissan X Trail džips.

Negadījuma aculieciniekiem lūgums zvanīt pa tālruņa numuru 63604750, 110 vai sūtīt informāciju e-pastā vesma.leitarte@kurzeme.vp.gov.lv.

Lasi vēl

Komentāri (15)

 • -20
  Prof.Preobraženskis IV Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Vai tad aculiecinieku liecības atdzīvinās bojāgājušo?
  Vai piespriedīs smagāku sodu kravinieka šoferim?

 • -12
  keda Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Gribi teikt, ka nav jāizmanto visas iespējas noskaidrot patiesību par notikušo??????????

 • -8
  Vivita Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Tu gan esi dumjības čempions. Ja ,piemēram,tev uz ielas iedos kāds pa ausi,aplaupīs un policija lūgtu lieciniekus,tad tu arī teiktu - nu kāda jēga?...vai no tā ''fingāli'' pāries zem acīm kuras skaidrā prātā pasauli nekad nav redzējušas?

 • 0
  Bardaks Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Lietainā laikā, labi ja kāds tur vēl brauca, bet skaidrs tak , ka smagais nenovaldīja savu vadāmo transportu, paņemiet izdrukas, kāds ātrums pirms sadursmes bija arī.

 • 0
  Zibenszellis Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Kādēl nebija neviens raksts par A-sektora avariju arzemes un raksts par finansialajam problemam ko ši avarija radija?

  Kaut kada dubulta morale Jums nav, Pēteri Neimani un pareja privata pseidoavizes vadiba..

 • -4
  Pipars Pirms 2 nedēļām

  Nu tad pastasti sikak par šo A sektora avāriju!

 • -5
  Neimanis Pirms 2 nedēļām

  Nekādās ārzemēs avārijas, par laimi, nebija. Iesaistīta bija tikai viena automašīna, cietušo tieši avārijā, par laimi, nebija, finansiālie zaudējumi tika nodarīti faniem. Kur tieši te kāda dubultā morāle?

 • -2
  Girts Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Vainīgs ir ceļu uzturētājs. Nevainojiet smagā šoferi. Viņam tā ir smagi dvēselei. Vainas apziņa.Vajdzētu sēdēt tam kurš atbildīgs par to ceļu. Dēļ ceļu uzturētāja kopuma gāja bojā cilvēks. Zināja ka bij sals pa nakti. Zažaļi sāli. Sitādā līkumā piekabi noturēt ir grūti. Laikapstākļi noteica cilvēka likteni. Un ceļu uzturētāja skopums.

 • 0
  Girts Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Bij domāts. Skopums.

 • -1
  Kriska Pirms 2 nedēļām

  Vai nav ātrums jāizvēlas atbilstoši ceļa apstākliem? Uzskatu šoferim vaina pilnībā

 • -2
  Tīģeris Pirms 2 nedēļām

  Es arī uzskatu ka vainīgs ir šoferis,katrs var apgalvot kā šie smagie lido.un tad jau ja nebus nokaisīts, sitīs visus nost .

 • -1
  rubija Pirms 2 nedēļām

  Braucu šajā laikā īsi pirms avārijas, lietus kopā ar sniegu un krusu visstiprākais bija tieši šajā ceļa posmā, kā rezultātā slidenais ceļš

 • -2
  Girts Pirms 2 nedēļām

  Cik cilvēku tik viedokļu. Kamēr paši nav pabijuši tādā situācijā. Kad labot neko nevar. Nedod Dievs. Melnais ledus neziņo ka viņš tur ir. Žēl ka tā sanāca. Vainot smagā šoferi var tie, kuri nekad nav braukuši pie smagā stūres. Un nezin kāds centrbēdzes spēks ir piekabei.

 • -1
  Rizhais mekijs nazis Pirms 2 nedēļām

  Ģirt, kas par liekulību! Nedomāju, ka tā smagā šoferim tas bija pirmais brauciens, un viņš nezināja par piekabes centrbēdzes spēku, un kā ceļš var būt slidens... Protams, ne jau speciāli viņš izraisīja sadursmi, bet atbildīgs viņš ir, tur nav variantu!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: