Aizvadītajās dienās valsts policijas Kurzemes reģionālajā iecirknī reģistrētas vairākas zādzības, vienā no epizodēm mantas izdevās atgūt un vainīgos aizturēt. Pieķerti arī divi cilvēki, kuri reibumā sēdušies uz velosipēda.

Rindas un Usmas ielu krustojumā pagaidām nenoskaidrotas personas nozaga vīrietim mobilo tālruni ar maciņu, kurā atradās bankas norēķinu karte. Abavas ielā pagaidām nenoskaidrota persona nozaga sievietei mobilo tālruni. Kādā Ventspils viesnīcā iemītnieki nozaga televizoru ar tā tālvadības pulti un gultas palagu. Nozagtās mantas atgūtas nebojātas. Abi vīrieši aizturēti. Tārgales ielā konstatēts, ka, atlaužot šķūnīti, no tā nozagti divi velosipēdi, tāpat arī Saules ielā kāds vīrietis konstatēja, ka no kāpņu telpas ir nozagts viņa velosipēds. Visās lietās uzsākti kriminālprocesi.

Ventspils novadā uz autoceļa Ventspils - Rīga 1962. gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā (3,1 promiles), arī pa Saules ielu 1964. gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibuma stāvoklī ( 1,54 promiles). Abiem noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Lasi vēl

Komentāri (6)

 • -1
  snaiperis999 Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Tas televizors bez palaga nefunkcionē.
  Vēl tā aizdomalties liek tas,ka sēdās pie velosipēda stūres.

 • 0
  karlito Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Nozagts palags...nopietna lieta...jaizmeklē kartigi visi apstākļi...domāju,ka vajag piesaistīt izmeklēšanā kādu Puaro tipa speciālistu...

 • 0
  cits Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Tas palags droši vien bija vajadzīgs,lai tajā iesietu to televizoru.Ērtāk nest.
  Bet viesnīcniekiem gultas veļu vajadzētu zīmogot ar trekniem melniem štempeļiem.

 • -1
  Krišs Daugulis Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Palags, tas tev nav valsts izzagšana un ofšori - tas ir NOPIETNI!

 • 0
  marex_crazy Pirms 6 dienām, 15 stundām

  Ak nē! Palagu nozaga!! Ejam pie mentiem zajavu rakstīt :D Tak WTF, VB vajadzētu noalgot normālus darbiniekus, nevis bērnus :D

 • 0
  Rasma Pirms 6 dienām, 5 stundām

  Latviešu saprašana. 500 000 tas ir daudz, bet 3 miljoni, tas ir nieks, tikai 3. Par 500 lielu sodu, bet 3, kas tad tur!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: