Vakar vakarā arestēts tranzītbiznesa konfliktos ierautā uzņēmuma "Ventbunkers" valdes loceklis, Šveices advokātam Rūdolfam Meroni pietuvinātais Alvis Hāze.

Aizturēšana veikta brīdī, kad Hāze ticies ar apsardzes firmas "TM Security" pārstāvi Mareku Varneli, lai pārrunātu iespējas, "kādā veidā šī kompānija mierīgā ceļā varētu atkāpties no "Ventbunkers" biroja telpām Ventspilī", ziņo LETA.

Kā norāda Hāzes preses pārstāvji, policija arestējusi Hāzi brīdī, kad Varnelis "negaidīti pasniedza Hāzem aploksni ar nezināmu saturu, apgalvojot, ka tajā esot dokumenti". "TM Security" pārstāvis esot uzrakstījis iesniegumu, ar "apmelojošu apgalvojumu, ka Hāze esot centies no "TM Security" izspiest naudu".

Hāzes pārstāvji uzskata, ka šīs akcijas mērķis varētu būt mēģinājums ietekmēt 1.jūnijā gaidāmo AS "Ventspils nafta" akcionāru sapulci, kurā plānots lemt par padomes maiņu - Hāze ir kandidāts uz "Ventspils naftas" padomes locekļa amatu, un "šajā amatā viņam bija jānomaina tieši "TM Security" netiešais klients Oļegs Stepanovs".

Savukārt daļas "Ventbunkers" akcionāru pārstāvis Aleksandrs Niklass noraida jebkādus šādus apgalvojumus, uzsverot, ka tādējādi Hāze un viņa sabiedrotie "vēlas novelt vainu par savām prettiesiskajām un nelikumīgajām darbībām uz citiem".

"Atkal citus mēģina padarīt par vainīgiem, kā parasti, jo mans pieņēmums ir, ka principā šis gadījums ir saistīts ar kukuļdošanu Liepājas policijā par pārbaudēm "Ventbunkers"," norādīja Niklass.

Viņš ar ironiju piebilda, ka "negodīgus cilvēkus, kuri uzdodas par uzņēmuma pārstāvi, saņem ciet, un mēs vēl pie tā esam vainīgi".

Savukārt Meroni grupas pārstāvji sola iesniegt policijā savas pretprasības par nepatiesas informācijas sniegšanu un apmelošanu.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: