Šodien novada domē tiekas darba grupa, kas strādā pie strukturālo reformu gaitas. Viens no aktuālākajiem jautājumiem reformu virzienā ir telpas izglītības pārvaldes izvietošanai.

Darba grupa, kurā ietilpst novada administrācijas vadošies darbinieki, deputāti un pagastu pārvaldnieki, spiedīs par strukturālo pārmaiņu etapiem un vēlamajiem rezultātiem. Iecerēts novada domes 1. stāvā iekārtot zāli apmeklētāju pieņemšanai, līdz gada beigām ieviest elektronisko lietvedību un veikt citas pārmaiņas, ziņo novada domes priekšsēdētājs Aivars Mucenieks.       

Kā jau esam informējuši, novada dome iecerējusi no jūlija visu pagastu pārvalžu kases likvidēt, bet budžetu plānot un pārvaldīt centralizēti. Tādējādi pagastu pārvaldēs vairs nestrādās grāmatveži.

Finanšu nodaļu, kas turpmāk pārvaldīs visa novada naudas maku, plānots izvietot telpās, kur šobrīd strādā Izglītības pārvalde, taču tai savukārt būs nepieciešamība meklēt citas telpas.

Par to, kur izvietot novada Izglītības pārvaldi, domas dalās. Skolu direktori un vairums deputātu uzskata, ka tai jāatrod telpas pilsētā, nevis jāierāda tās kādā no pagastu pārvaldēm. Darba grupai būs jālemj par lētāko un izdevīgāko variantu telpu īrei, kā arī jāizsver, vai īrēt mēbelētas telpas, vai darbagaldus grāmatvežiem iegādāties no jauna.        

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: