24. martā plkst. 19 un plkst. 21.30 teātra nama ''Jūras vārti'' Lielajā zālē ar koncertu ''30 gadi uz skatuves un Jūsu sirdīs'' sava talanta cienītājus priecēs rokmūziķis Ivo Fomins, kurš savas jubilejas koncerttūri pa Latviju iesāka ar uzstāšanos Cēsīs.

“Šajos koncertos gribu atspoguļot to, ko esmu darījis uz skatuves šos 30 gadus. Tās būs dziesmas no manas karjeras pašiem agrīnajiem gadiem, arī no dueta “Fomins un Kleins” laika, kaut kas arī no “Melnās princeses”, arī labākās dziesmas no visiem četriem maniem albumiem un citi klausītāju iemīļotie skaņdarbi,” Ivo ieskicē gaidāmo koncertu programmu.

Ivo Fomina mūziķa karjera sākās kopā ar Tomasu Kleinu, Zigfrīdu Muktupāvelu un Guntaru Raču izveidotajā grupā “Saldās sejas”. Tālāk sekoja iesaistīšanās projektā “Liepājas brāļi”, kurā dziedāja arī viņa brālis Rodrigo, dalība grupās “Neptūns”, “Libau”, “The Cucumbers”, “Melnā princese” un duetā “Tomass & Kleins”, bet 2006. gadā mūziķis uzsāka solo karjeru.

Ivo divas reizes atzīts par rokfestivāla ''Liepājas dzintars'' labāko vokālistu, ieņēmis trešo vietu starptautiskajā jauno dziedātāju konkursā “Jūrmala” un kopā ar Tomasu Kleinu pārstāvējis Latviju Eirovīzijas konkursā. To, ka Ventspilī rokmūziķis ir tiešam cieņā, apliecina fakts, ka teātra namā “Jūras vārtos” vienā vakarā koncerts “30 gadi uz skatuves un Jūsu sirdīs” izskanēs pat divas reizes. Pirmais koncerts ātri vien tika pilnībā izpirkts, bet arī uz otro - biļešu skaits strauji iet mazumā. Biļetes var iegādāties biļešu tirdzniecības tīklā “Biļešu paradīze”.

Koncertos neiztiks arī bez īpašajiem viesiem, kādi būs katrā koncertā, taču viņu vārdus mūziķis neatklāj: ''Uz tikšanos koncertos, kur jūs dzirdēsiet un redzēsiet gan mani, gan īpašos viesus! Tiekamies!''

Koncertu organizē SIA ''Art Management Group''.

Lasi vēl

Komentāri (6)

 • 0
  Vadims Kevrelis 25.03.2023, 09:01:07

  Visā visumā koncerts labs bet vai šādos koncertos būtu jāaicina Boitmanes (Jūras akmentiņi) kuri nu noteikti nebija mūziķa īpašie viesi un tas manā skatījumā nedaudz pabojāja šo koncertu.

 • -1
  Viktors + 28.03.2023, 05:12:53

  Šeit atslēgvārds ir "Boitmanes"...

 • 0
  ayk 25.03.2023, 10:26:59

  Man koncerts ļoti patika. Ivo Fomins ir viens no tiem retajiem mūziķiem, kuri būtu jāaicina uz Ventspili biežāk.

 • 0
  Ieva Grēgere 26.03.2023, 23:29:59

  Ivo Fomina menedžments - paldies Jums Ventspilnieki, kas bija un būs Ivo daiļrades cienītāji un fani. Paldies, ka bijāt koncertā un ar savu enerģiju un gaismiņām šo koncertu iekrāsojāt tik viegli un skaisti. Vēlos pateikt lielu paldies bērniem/jauniešiem, kas bija kopā un izpildīja dziesmu "Neviens" un atstāja patiesas emocijas ik vienam. Arī Ivo saka Jums paldies, gan pirmo koncerta apmeklētājiem, gan vēlo koncerta apmeklētājiem- mūzikas brīdis, kas paliek mūsu sirdīs un atmiņās. Uz tikšanos!

 • 0
  Vadims Kevrelis 27.03.2023, 09:10:06

  Vēl atsevišķi gribu izteikt atzinību pavadošā sastāva ritma un solo ģitāristam, super.

 • 0
  Vadims Kevrelis 28.03.2023, 11:21:31

  Protams es nē esmu pret bērniem(Jūras akmentiņiem) lai viņi dzied un tik vēlā stundā viņiem vajadzēja būt čučumuižā bet ne šajā pasākumā pietam es pirku biļeti kas ir sava veida līgums starp mani un mākslinieku kuru nāku klausīties.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: