Ventspils Digitālais centrs aicina sešgadniekus un 1. - 7. klases skolēnus bagātināt savu pavasara brīvlaiku, piesakoties izzinošām un interaktīvām nodarbībām. Pavasara IT skoliņas ''Iegūsti enerģiju'' nodarbības norisināsies no 13. līdz 16. martam zinātnes centrā VIZIUM.

Pavasara IT skolas nodarbību aktivitātes šogad ir veltītas enerģijas tēmai, tādēļ skolēniem tiks piedāvātas dažādas interesantas un atraktīvas nodarbības saistītas ar dabu, enerģiju un vidi. Piemēram, izzinošas reklāmdrukas un digitālās mākslas nodarbības, kurās skolēni izzinās gaismas ietekmi uz augiem, digitāli pētīs un krāsos ziedus un augus. Tāpat skolēni mērīs CO2 izmešus, kas rodas, organismam iegūstot enerģiju, pētīs vēja enerģiju, veidojot vēja turbīnas un dzirnaviņas un izmēģinot tās darbībā, kā arī pētīs enerģijas likumus, strādājot Minecraft vidē. Skolēni patstāvīgi darbosies arī zinātnes centra laboratorijā darbnīcās ''Brīnumainais ūdens'', ''Vulkāns uz galda'' vai ''Lavas lampa'', iepazīstot dabas enerģiju un spēku. Nodarbībās būs arī 3D ping-pongs, gaisa hokejs, animāciju un digitālo skaņu darbu veidošana, darbošanās ar robotiem un radoši uzdevumi zinātnes centra eksponātu zālē.

Piedalīties nodarbībās aicināti arī ukraiņu skolēni! Ventspils vispārizglītojošo skolu skolēniem un ukraiņu skolēniem nodarbības ir bez maksas.

Skolēni tiek aicināti uz noteiktām nodarbībām, noteiktās dienās un laikos, atbilstoši katras vecuma grupas piedāvājumam, kas nozīmē, ka skolēniem darbnīcas nav jāapmeklē katru dienu visas nedēļas garumā, bet ir iespējams pieteikties uz konkrētiem nodarbību laikiem. Lai pēc iespējas vairāk bērniem būtu iespēja piedalīties Pavasara IT skoliņā, šogad katru skolēnu varēs pieteikt ne vairāk kā divām nodarbībām. Katras nodarbības ilgums ir 2 stundas.

Ar nodarbību grafiku var iepazīties ŠEIT!

Pieteikties nodarbībām iespējams ŠEIT!

Neskaidrību gadījumā sazināties ar Bērnu un jauniešu izglītības programmu vadītāju Gunu Stepiņu pa tālr. 28632351 vai rakstot uz e-pastu: guna.stepina@ventspils.lv.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: