Jūnija sākumā Ventspils Augstskolā jau otro gadu SpaceTEM projekta ietvaros vasaras praksi uzsāks 25 praktikanti un prakses vadītāji.

SpaceTEM ir Eiropas Reģionālā attīstības fonda Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekts, kura mērķis ir veicināt attīstību NewSpace nozarē (privātais kosmosa tehnoloģiju sektors) Latvijā un Igaunijā, izmantojot vairākas savstarpēji saistītas aktivitātes. SpaceTEM projekta ietvaros studentiem un skolēniem tiek piedāvātas apmaksātas vasaras prakses, kuru laikā iespējams gūt pozitīvu pieredzi, strādājot ar reālām industrijas problēmām un attīstot savas komunikācijas prasmes. Šāda pieredze ļauj veicināt savstarpējās profesionālās sadarbības iespējas nākotnē. Praktikantiem katru nedēļu tiek piešķirta stipendija un prakses ilgums ir 10 nedēļas.

SpaceTEM vasaras praksei var pieteikties studenti un skolēni, kuriem ir padziļināta interese par dažādām STEM nozarēm - zinātni, inženierzinātni, matemātiku un uzņēmējdarbību. Vasaras prakses ilgums ir 10 nedēļas – no jūnija līdz augustam.

Praktikantiem tiks sniegta unikāla iespēja prakses laiku pavadīt vairākos konkurētspējīgos un strauji augošos uzņēmumos gan Latvijā, gan Igaunijā. Lai piedalītos konkursā un iegūtu iespēju tikt uzņemtam vasaras apmaksātā praksē, nepieciešams aizpildīt veidlapu goo.gl/forms/TJjCcOH4yyIEpqbv2 un atsūtīt savu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā uz e-pastu spacetem_internship@venta.lv. Pieteikšanās iespējama līdz 31.martam.

Vairāk informāciju par Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmu iespējams atrast mājaslapā: www.estlat.eu.

Projekta kontaktpersona Ventspils Augstskolā: Dāvids Egle (davids.egle@venta.lv)

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: