Amonjaka pārkraušanas kompānijas SIA "Ventamonjaks" apgrozījums pērn bija 9,611 miljons eiro, kas ir par 25% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 22,3 reizēm - līdz 55 925 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Kā norādīts kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā, pērn uzņēmuma pārkrauto amonjaka kravu apjoms sasniedza 258 000 tonnas, kas salīdzinājumā ar 2019. gadu ir par 33% mazāk. Pārkraušanas apjoma samazinājums saistīts ar amonjaka pieprasījuma samazināšanos pasaules tirgos.

Pagājušajā gadā uzņēmuma renovētie pamatlīdzekļi 150 000 eiro apmērā nodoti ekspluatācijā. Lielākās investīcijas saistītas ar elektroiekārtu renovāciju un uzturēšanu, amonjaka analizatora sistēmas un kompresorsistēmu atjaunošanas darbiem. Tāpat turpinājās darbi pie sliežu ceļa atjaunošanas, kā arī veikti amonjaka pārkraušanas kompleksa iekārtu un būvju kārtējie remonti.

Kompānijas vadība norāda, ka "Ventamonjaks" darbojas loģistikas sektorā, ko būtiski neietekmēja Covid-19 pandēmija.

Sabiedrības vadība nākotnē paredz uzņēmuma konkurētspējas saglabāšanu un stabilu darbību.

Kā liecina informācija "Firmas.lv", "Ventamonjaks" 2019. gadā strādāja ar 12,813 miljonu eiro apgrozījumu un 1,249 miljonu eiro peļņu.

"Ventamonjaks" reģistrēts 2014. gadā, un tā pamatkapitāls ir 22,303 miljoni eiro. Kompānija pieder Kipras uzņēmumam "Uralchem Freight Limited" (55%) un AS "Halcyon Capital" (45%). Kā vienīgais patiesais labuma guvējs uz īpašumtiesību pamata caur "Uralchem Freight Limited" norādīts Krievijas miljardieris Dmitrijs Mazepins.

Lasi vēl

Komentāri (7)

 • 0
  еs Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Kāda bija patiesa Lemberga ietekme SIA "Ventamonjaks" 2020.gadā?

 • -4
  keda Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Tak pajautā saviem bosiem šo visu, viņi tak dižākie no dižākajiem ostu jautājumos. Būtu visu izcēluši nez kādā līmenī, tik tas sankcionētais traucēja, lai gan pirms tam nebija problēmu strādāt kopā :D

 • 0
  еs Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Vai tika veikti pētījumi par ostas termināļu ietekmi uz ilggadējo darbinieku veselību?

 • 0
  tiešām suns Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  tādēļ ka nr7 neizlaiž arī ķengu avīzes,tādēļ ka nr7 nesēž cietumā par zagšanu.kādas pretenzijas pret? jums nav jādomā kapēc nr7 neķengā citus-domājiet kāpēc večuks ir cietumā?VENTSPILS DOME SAVOS KRĀSAINOS PAPĪRIŅOS LAI RAKSTA KO GRIB-VIŅIEM PIEEJAMA MŪSU NODOKĻU NAUDA-VIŅIEM NAV JĀPRASA MUMS ATĻAUJA-VIŅI DRĪKST VISU-SĒDĒT CIETUMĀ UN KAIFOT PAR ŠĀDU FAKTU. KAUNS.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: