16. jūnijā plkst. 18 tiešsaistē notiks Ventspils dizaina darbnīcas ''RADE'' demo diena, kuras laikā būs iespēja uzzināt plašāk par darbnīcas iekārtu iespējām un piedāvātajiem risinājumiem.

Pasākuma laikā ''RADE'' vadītājs Emīls Anškens pastāstīs par to, kā katrs, kuru saista radošu dizaina priekšmetu izgatavošana, dizaina darbnīcā varēs atrast sev piemērotāko risinājumu. Lai iedvesmotu radošiem darbiem, dizaina darbnīcas vadītājs parādīs arī praktiskus piemērus par to, ko iespējams izgatavot, izmantojot pieejamās iekārtas. Pēc iekārtu prezentācijas dizaina darbnīcas vadītājs atbildēs uz demo dienas dalībnieku uzdotajiem jautājumiem.

Pieteikties demo dienai var: bit.ly/2RGfPkh

Ventspils dizaina darbnīca ir tehnoloģiju telpa, kurā gan privātpersonām, gan uzņēmējiem iespējams izgatavot un apdrukāt visdažādākos produktus. ''RADE'' telpās pieejamas dažādas iekārtas, lai savu dizainu pārliktu uz apģērba, plastmasas, metāla, kā arī koka, akrila, dažādiem kompozītmateriāliem un citiem aksesuāriem. Tāpat iespējams printēt fotoattēlus, taisīt uzlīmes un veidot iepakojumu, kurā to visu ielikt.

Līdz 31. oktobrim iekārtu izmantošana būs bez maksas, klientiem pašiem nodrošinot savus materiālus. Katram apmeklētājam pieejamas arī trīs bezmaksas stundas ar nodrošinātajiem materiāliem, lai apgūtu iekārtas un veiktu testus.

Lai izmantotu iekārtas, iepriekš jāpiesakās zvanot uz tālruņa numuru 29 523 142 vai rakstot uz e-pasta adresi rade@vatp.lv.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: