Tēma: Kravas

 • «Ventplac» par 29% kāpinājis kravu apgrozījumu 5

  Šī gada 1.ceturksnī Ventspils brīvostā strādājošā kokmateriālu pārkraušanas termināļa ''Ventplac'' kravu apgrozījums palielinājies par 29%, sasniedzot 164 tūkstošus tonnu, kas ir labākais pirmā ceturkšņa rādītājs pēdējo desmit gadu laikā.

 • «Ventspils Grain Terminal» apgrozījums pērn samazinājies 1

  AS "Ventspils Grain Terminal" apgrozījums pagājušajā gadā bija 5,645 miljoni eiro, kas ir par 19,8% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieaugusi par 44,4% un bija 555 319 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

 • Turpinās kravu pārvadāšana ar prāmjiem Ventspils ostā 6

  Ārkārtas situācijā kravu apgādes nepārtrauktībai ir īpaši būtiska nozīme, tāpēc arī Ventspils ostā, neskatoties uz robežu slēgšanu pasažieru satiksmei, turpinās prāmju kustība. Ventspils brīvostas pārvalde aicina prāmju operatoru ''Stena Line'' pievērst pastiprinātu uzmanību drošības pasākumiem, lai novērstu COVID-19 strauju izplatīšanos.

 • Ostas uzņēmēji tikās ar «Latvijas dzelzceļa» vadību 3

  Pēc Ventspils brīvostas pārvaldes iniciatīvas Rīgā pie sarunu galda pulcējās Ventspils ostas uzņēmēji, VAS ''Latvijas dzelzceļš'' vadība un dzelzceļa pārvadātāji, lai pārrunātu aktuālos problēmjautājumus ostas termināļu un dzelzceļa pārvadātāju sadarbībā un kopīgi meklētu risinājumus tranzīta koridora uz Ventspils ostu konkurētspējas nodrošināšanā.

 • Ostas termināļos janvārī pārkrāva par 42,8% mazāk kravu 4

  Ventspils ostas termināļos janvārī pārkrauti 1,185 miljoni tonnu kravu, kas ir par 42,8% mazāk nekā 2019. gada attiecīgajā periodā, bet par 20,2% vairāk nekā mēnesi iepriekš, liecina Ventspils ostas publiskotā informācija.

 • Ostā nogādāta lielgabarīta krava (VIDEO) 2

  6. februāra vakarā no Ventspils Andren ražotnes Kustes dambī uz Noord Natie Ventspils Termināls piestātni tika pārvietota lielgabarīta krava - skruberis dūmgāzu attīrīšanai, kas tiks eksportēts uz Zviedriju.

 • Par Ventas tilta remontu un kravu samazinājumu ostā (VIDEO) 7

  Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par Ventas tilta braucamās daļas remontu. Iedzīvotāji sūdzas, ka vienā no joslām veidojas bīstama bedre. Lembergs skaidro, ka atbildīgā iestāde par tilta stāvokli ir Brīvostas pārvalde un, ja tilts netiks uzturēts pienācīgā kārtībā, tad pārvaldei tiks uzlikt sods.

 • Linkaits: Darbs ostā ir un būs 8

  Latvijas mērķis ir arī turpmāk saglabāt līderpozīcijas Baltijas valstu ostās pārkrauto kravu apgrozījumā, sacīja satiksmes ministrs Tālis Linkaits.

 • Brīvostu pārvaldnieki informēs par ostu darbības rezultātiem pērn 3

  Satiksmes ministrs Tālis Linkaits kopā ar Rīgas un Ventspils brīvostu pārvaldniekiem ceturtdien, 23. janvārī, informēs par pērnā gada ostu darbības rezultātiem un šī gada plāniem, informēja Rīgas brīvostas pārvaldes pārstāve Liene Ozola.