Uzņēmējs Italo Freimanis paplašinājis darbību, atverot bāru  kafejnīcu bijušās Štrālzundes vietā.

Uzņēmējdarbībā Freimanis ir kopš 1998. gada, kad uzsāka tirdzniecību ar kancelejas precēm, pēc tam iekārtota viesu māja, vēlāk Karlīnes pica un kafejnīca slimnīcā, bet nupat atvērts bārs kafejnīca Frey.

Šobrīd tiek izmantots pirmais stāvs, bet ar laiku apmeklētāji varēšot atpūsties arī otrajā stāvā, pagrabtelpās un, iespējams, pat uz jumta: «Šis ir tikai sākums; ja cilvēki te nāks, nopelnīto ieguldīsim attīstība, paplašinoties virzienā uz augšu un uz leju.» Ziema un ventspilnieku aktivitāte, spriež uzņēmējs, parādīs, vai jaunais projekts ir dzīvotspējīgs.

Pa dienu Frey var baudīt kompleksās pusdienas, bet vakaros – īpaši nedēļas nogalēs – notiks diskotēkas, deju vakari ar dzīvo mūziku un tematiski pasākumi, piemēram, joku un nacionālie vakari.

«Gribu radīt vietu, kurā labi justos tie, kam vairs nav 18, jo daudzi ventspilnieki manā vecumā teic, ka viņiem nav, kur atpūsties un padejot, tāpēc vēlos, lai Frey kļūst par mazu kultūras centru, kas darbojas līdz pat rīta gaismai.» Šobrīd Freimanis radījis trīs jaunas darbavietas, drīz būs vēl četras, bet,ja Frey paplašināsies, kā iecerēts, ar laiku būs 30 jaunas darbavietas.    

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: