Tēma: Promenāde

 • Notiks starptautiskais ziedu paklāju festivāls 0

  Pilsētas svētku laikā, no 5. līdz 7. augustam, Ostas ielas promenādē notiks svētku apmeklētāju iemīļotais un ļoti gaidītais 20. starptautiskais ziedu paklāju festivāls ''Dzimšanas dienas torte'', ko rīko pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' ar Aijas Žagariņas ''Floristu skola A-Ž'' atbalstu.

 • Kā kuģa dzenskrūve pārtapa kinētiskā mākslas darbā 7

  10. jūnijā plkst. 13 Ostas promenādē tiks atklāts jauns apskates objekts ''Cilvēciskais spēks''. Kad pirms septiņiem gadiem Brīvostas pārvaldes ūdenslīdējs Deniss Lapins izcēla dzenskrūvi no jūras dzelmes 22 metru dziļuma, iespējams, neviens nenojauta, cik vēl cilvēcisko spēku vajadzēs, lai šis 3,5m lielais un teju 3 tonnas smagais priekšmets pārvērstos apskates objektā.

 • Iemūžinās nacionālās valūtas piemiņu 9

  Šogad Ventspils piedāvās iedzīvotājiem un viesiem vairākus jaunus tūrisma objektus. Tostarp arī laikmetīgās mākslas objektu Lats, kas veltīts zaudētajai nacionālajai valūtai – latam.

 • Promenādē tiks uzstādīts jauns vides objekts 14

  Ventspilī Ostas ielas promenādē ir uzsākta skatu laukuma izbūve, kurā tiks uzstādīts no jūras dziļumiem izceltais Ventspils muzeja eksponāts ''Dzenskrūve''.

 • «Garšu cīņās» taps kulinārā glezna un garākā sviestmaize pilsētā 0

  Sestdien, 7. augustā, no plkst. 11 līdz 15 Ostas ielas promenādē pie Vecā Spīķera vēl nebijis, radošs, jautrs un izklaidējošs notikums ''Garšu cīņas'', kurā Latvijā mīlēti un starptautiski atzīti pavāri dalīsies savā pieredzē, sacentīsies savā starpā, kopā veidos kulināro gleznu un garāko sviestmaizi pilsētā.

 • Iespēja sastapties ar laikmetīgo deju 0

  Piektdien, 18. jūnijā, dejas mākslas profesionāļi un entuziasti aicināti apmeklēt Ostas ielas promenādi un teātra namu Jūras vārti, kur noritēs Laikmetīgās dejas mākslas rezidence.

 • Varēs apgūt laikmetīgo deju 0

  Piektdien, 18. jūnijā, dejas mākslas profesionāļi un entuziasti aicināti apmeklēt Ostas ielas promenādi un teātra namu ''Jūras vārti'', kur noritēs ''Laikmetīgās dejas mākslas rezidence''.

 • Ventspilī ieradīsies moči 39

  18. jūlijā Ventspilī norisināsies šī gada lielākais un arī vienīgais Baltijas motobraucēju salidojums ''Kurland Bike Meet 2020''. Tā laikā pilsētas iedzīvotāji un viesi varēs iepazīties ar moto pasaules jaunumiem, dzīvesstilu un ceļojumu iespējām.

 • Apmeklētājiem atver atjaunoto Ostas ielas promenādi 21

  Ir pabeigti Ostas ielas posma no ''Ziemas ostas'' līdz ostas Kapteiņa dienestam izbūves darbi un teritorijas labiekārtošana. Šodien, 24. aprīlī, tiek noņemts būvdarbus norobežojošais žogs, lai teritorija, kur apskatāma arī iespaidīga boju un stoderu kolekcija, un kādreizējais loču kuģis, būtu brīvi pieejama apmeklētājiem.

 • Ostas ielas promenādē sacentīsies spēkavīri 0

  3. augustā, plkst. 13 Ostas ielas promenādē pie Ceļotāja govs notiks “Latvia Open Strongman Truckathlon Championship” spēkavīru sacensības. Tās ir jauna tipa spēkavīru daudzcīņas sacensības, kurās atlēti no Latvijas un Lietuvas demonstrēs savu sportisko raksturu un enerģiju četrās disciplīnās, kuras saistītas ar transportu.

 • Ziedu paklāju festivālam pieteikušās 24 komandas 0

  19. Starptautiskajam ziedu paklāju festivālam “Ziedu melodija”, kas norisināsies Ostas ielas promenādē Ventspils Pilsētas svētku ietvaros, pieteikušās 24 floristu komandas no piecām dažādām valstīm.

 • Par promenādi, VNT, sportu un citiem jautājumiem (VIDEO) 9

  Ventspils mērs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotājus interesējošiem jautājumiem par opozīcijas rīcību saistībā ar finansējuma pārtraukšanu sporta infrastruktūras attīstībai, jauniem projektiem, ostas promenādes labiekārtošanu, ceļiem, VNT ziedojumu pašvaldībai, to izlietojumu un citiem jautājumiem.