Jau ceturto gadu pēc kārtas Ventspils brīvostas pārvalde izsludina projektu konkursus par Ventspils brīvostas pārvaldes reklāmu kultūras pasākumos un sporta sacensībās un pasākumos. Pēc konkursa pieteikumu izvērtēšanas Ventspils brīvostas pārvalde nolēmusi 2024. gadā slēgt reklāmas līgumus ar sešām kultūras un 12 sporta organizācijām.

Ventspils brīvostas pārvalde izsaka lielu pateicību konkursa dalībniekiem par aktivitāti un interesi piedalīties konkursā. Kopā tika saņemti 30 projekti. Lai arī lielākā daļa projektu bija kvalitatīvi sagatavoti un atbilstoši konkursu mērķim, kopējā summa vairāk nekā divas reizes pārsniedza reklāmas pasākumiem plānoto budžetu, tāpēc visus projektus atbalstīt nebija iespējams. Komisija rūpīgi izvērtēja katru pieteikumu. Līgumus par reklāmu piedāvāts slēgt augstāko punktu skaita ieguvējiem.

Projektu konkursā par reklāmu kultūras pasākumos tika saņemti desmit pieteikumi. Līgumus par reklāmas pakalpojuma sniegšanu tika nolemts slēgt ar sešiem augstāko punktu skaitu ieguvējiem: biedrību “StrettaART”, biedrību “Jauktais koris Kaiva”, biedrību “Ventspils fotoklubs KAKTUSS”, biedrību “Paturi prātā”, biedrību “VeA domnīca” un SIA “PĒTERA SĒTA”.

Projektu konkursā par Ventspils brīvostas pārvaldes reklāmu sporta sacensībās un pasākumos tika saņemti 20 pieteikumi. Līgumus par reklāmu nolemts slēgt ar 12 sporta organizācijām, kas ieguva augstāko punktu skaitu: biedrību “Maratona klubs”, biedrību „Triatlona klubs „Ventspils”“, biedrību “Ventspils basketbola savienība”, biedrību “Intrasport”, biedrību “Ventspils Kikboksa Leģions”, biedrību “Futbola Vārtsargu Akadēmija”, biedrību “Futbols bērniem”, biedrību “Volejbola klubs ““Ventspils”“, biedrību “Sporta kapelānu serviss”, biedrību “Popes Muiža”, biedrību “Ventspils BMX atbalsta fonds” un biedrību “Jātnieku sporta klubs Demora”.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: