Ventspils brīvostas pārvalde izsludinājusi iepirkumu par Ostas ielas posmā no Jāņa ielas līdz Dārzu ielai pārbūvi. Šīs ielas pārbūve būs pēdējais posms Ventspils brīvostas pārvaldes īstenotajā pievedceļu atjaunošanas un pārbūves projektā, kura ietvaros Ventspilī jau atjaunoti 18 ielu posmi.

Ostas iela Ventspilī ir ne vien ostai cieši pieguloša iela, jo ir tieši blakus Ventas kreisā krasta piestātnēm, bet arī vieta, kur norit tūrisma, kultūras un izklaides aktivitātes. Tāpat šajā aptuveni 600 metru garajā posmā ir sarežģīta dažādu komunikāciju infrastruktūra un citi apstākļi, kuri ielas atjaunošanas projektēšanu padarīja garu un komplicētu.

Ostas ielas pārbūvi plānots veikt līdz 2023. gada beigām.

Līdz 2023. gada beigām Ventspilī norit 19 pievedceļu posmu gandrīz 13 kilometru garumā atjaunošana vai izbūve. Kopējās projekta attiecināmās  izmaksas ir 19,65 miljoni eiro. 85% no attiecināmajām izmaksām sedz Eiropas Savienības Kohēzijas fonds.

Lasi vēl

Komentāri (3)

 • -1
  Brajens Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Izdošanos projektam. Ventmala savu jau nokalpojusi.

 • -2
  Covid 19-23.ventspils.lv Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Vajag pārbūvēt?Tātad savulaik nav kas pienācīgi izdarīts?Pie mūsdienu technoloģijām?
  Visdrīzāk jau atslēgas vārds ir :"nauda".Pie katra konkursa,tendera,sauc kā grib,rodas iespēja tikt pie tā saucamiem "otkatiem".Untiemūsu valdošai kliķei brangi patīk.

 • -3
  Brajens Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Cirvi, cik gadi pagājuši no 1994.gada? Nekas nav mūžīgs! Un tolaik bija formula: pēc iespējas vairāk aivara bruģīti uzklāt. Nedomāja ne par apgaismojumu, ne par loģiskas infrastruktūras izveidi!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: