Ceļu remontdarbiem nepiemēroto laika apstākļu dēļ Rūpniecības ielas posma no Apvedtilta līdz Durbes ielai atjaunošanā nolemts ieviest tehnoloģisko pārtraukumu līdz pavasarim. No 24. decembra satiksme šajā posmā atkal tiks atvērta abos virzienos. 

Pēc Ventspils brīvostas pārvaldes pasūtījuma Rūpniecības ielā norit seguma un apgaismojuma atjaunošana posmā no dzelzceļa pārbrauktuves pie rotācijas apļa krustojumā ar Durbes ielu līdz dzelzceļa pārbrauktuvei pie Apvedtilta. Lai gan sākotnēji bija plānots darbus pabeigt līdz gada beigām, laika apstākļi neļauj to izdarīt pietiekami augstā kvalitātē, tāpēc nolemts šobrīd darbus pārtraukt un atsākt pavasarī. Par darbu atsākšanu un satiksmes ierobežojumiem iepriekš tiks informēts.

Ventspils brīvostas pievedceļu atjaunošanas projektā līdz 2022. gadam Ventspilī norit 19 pievedceļu posmu gandrīz 13 kilometru garumā atjaunošana vai izbūve. Kopējās projekta attiecināmās izmaksas ir 19,8 miljoni eiro. 85% no attiecināmajām izmaksām sedz Eiropas Savienības Kohēzijas fonds.

Lasi vēl

Komentāri (2)

 • 0
  aga 25.12.2020, 10:02:55

  Kaut ko tur perās mēnešiem. Jauns bruģis uzlikts bija kaut ko tur atjauno!? Lai saliktu labākas lampas ceļš jāizārda.

 • -1
  reku 25.12.2020, 10:15:50

  Vai tad pareizāk nebija tur ieklāt asfalta segumu?
  Tur tokš diendienā kursē baļķvedēji ar kravām uz koku ostu,bruģī viens divi būs rises.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: