Satiksmes ministrs Tālis Linkaits devis atļauju vairākiem prāmju reisiem no Latvijas uz Vāciju un Zviedriju uzņēmējiem komandējumu nodrošināšanai, pavēstīja ministrs.

Informācija Satiksmes ministrijas mājaslapā liecina, ka trešdien, 8. aprīlī, "StenaLine" prāmis veiks reisu no Ventspils uz Nīneshamnu Zviedrijā. Prāmis izbrauks 8. aprīlī plkst.23.59 un ieradīsies galamērķī 9. aprīlī plkst.7.30.

Arī ceturtdien, 9. aprīlī, plkst.10 "StenaLine" prāmis izbrauks no Ventspils uz Nīneshamnu, kur ieradīsies 9. aprīlī plkst.17.30.

Savukārt piektdien, 10. aprīlī, paredzēts "StenaLine" prāmja reiss no Liepājas uz Trāvermindi Vācijā. Tas izbrauks plkst.10 un ieradīsies galamērķī 11.aprīlī plkst.12.

Visi trīs prāmju reisu prioritāri paredzēti uzņēmumu darbiniekiem, kas saņēmuši Latvijas Investīciju attīstības aģentūras (LIAA) atļauju darbam ārvalstīs pasūtījuma izpildei vai kam nepieciešams atgriezties Latvijā (komandējums).

Savukārt pirmdien, 13. aprīlī, plkst.8.30 paredzēts reiss Nīneshamna-Ventspils. Prāmis Ventspils ostā piestās 13. aprīlī plkst.19. Šajā reisā paredzēti pasažieru pārvadājumi tikai ar darba devēju noformētām atļaujām no LIAA.

Jau ziņots, ka līdz 14. aprīlim Latvijā saistībā ar Covid-19 slimības izplatību izsludināta ārkārtējā situācija, šajā laikā nosakot virkni ierobežojumu.

Tostarp ir atcelti starptautiskie pasažieru pārvadājumi caur lidostām, ostām, ar autobusiem un dzelzceļa transportu, izņemot pasažieru pārvadājumus ar valsts gaisa kuģiem un militāro transportu. Taču ar satiksmes ministra atļauju var tikt pieļauti izņēmumi un pēdējās pusotras nedēļās Latvijā ielidojuši vairāki desmiti repatriācijas avioreisu, kā arī ienākuši prāmju reisi.

Lasi vēl

Komentāri (3)

 • -1
  lasma 2 08.04.2020, 08:14:27

  nezinu par tām atļaujām, kad atļauj, kad nē, bet prāmis visu laiku kursē un to var redzēt arī kad no ostas izbrauc rinda ar kravas mašīnām

 • -2
  Lielais Kretīns 08.04.2020, 09:25:47

  Kravas pārvadājumus neviens vēl nav aizliedzis

 • 0
  ^^—^^ 08.04.2020, 13:46:09

  Kursē, jā - kravas pārvadājumi notiek diezgan bieži. cita lieta - jautājums, vai valsts to kontrolē un skatās, kas notiek ar iebraukušajiem šoferiem.

  Pasažieru kustību no ārvalstīm atļauj satiksmes ministrs - par to tad arī šis raksts.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: