Lai piesaistītu jaunus klientus un attīstītu Latvijas ostu un visa Latvijas transporta koridora pakalpojumus kravu pārvadājumiem starp Latviju un Skandināviju, Stokholmā un Gēteborgā norit pasākums ''Latvijas transporta dienas Zviedrijā''.

Ventspils brīvostas piedāvājumu pasākuma atklāšanā prezentēja Ventspils brīvostas pārvaldnieka vietnieks, mārketinga un attīstības nodaļas vadītājs Igors Udodovs.

''Latvijas transporta dienas Zviedrijā'' sākās ar abu valstu nozares ekspertu tikšanos Latvijas Vēstniecībā Zviedrijā. Pasākumā klātesošos uzrunāja LR Satiksmes ministrs Tālis Linkaits, Latvijas pilnvarotais vēstnieks Zviedrijas Karalistē Marģers Krams un Latvijas dzelzceļa un lielāko ostu vadība.

Ventspils brīvosta vienmēr augstu vērtējusi sadarbību ar Skandināviju un īpaši prāmju satiksmes attīstību ar šo reģionu. Brīvostā šobrīd ar prāmjiem tiek pārvadāts vairāk kravu nekā visās pārējās Latvijas ostās kopā. Prāmis starp Stokholmai tuvo Nīneshamnes ostu un Ventspili kursē 24 reizes nedēļā (12 reizes vienā virzienā), ceļā pavadot vien astoņas stundas, kas šobrīd kravu pārvadātājiem ir ērtākais jūras transporta ceļš starp reģioniem, ļaujot zviedru partneriem piedāvāt attīstīt kravu transportēšanu caur Ventspils ostu uz tādiem tirgiem kā Krievija, Baltkrievija vai Ķīna.

Pasākuma turpinājums plānots Gēteborgā, kur plānota vizīte Volvo HQ un sarunas par Skandināvijas kravu plūsmu uz NVS valstīm un Ķīnu.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: