Ventspils brīvostas pārvalde noslēgusi nomas līgumu par rūpniecisko telpu Kustes dambī 30A un pieguļošās zemes nomu. Īpašumu nomās uzņēmums SIA “LATVIAN PORT”, kas šajā ēkā vēlas izvērst kokapstrādes produktu ražošanu.

Ventspils brīvostas pārvaldes īpašumā esošā ražošanas ēka Kustes dambī 30A sastāv no diviem korpusiem, no kuriem vienā kopš 2016. gada strādā šokolādes fabrika “Pobeda Confectionery”. Atklāta konkursa rezultātā otra korpusa ražošanas telpu vairāk nekā 7000 kvadrātmetru platībā, kā arī pieguļošās zemes nomas tiesības ieguva SIA “LATVIAN PORT”. Uzņēmums ražotnē Ventspilī plāno nodarboties ar kokapstrādi, jau nākamajā gadā radot vismaz 25 jaunas darba vietas.

Īstenojot vienu no savām funkcijām – ražošanas attīstību Ventspils brīvostas industriālajā teritorijā – Ventspils brīvostas pārvalde 12 gadu laikā uzbūvējusi 9 jaunas ražošanas ēkas. Vienīgā, kur šobrīd aktīva ražošana nenotiek, ir jau minētā ražošanas ēkas daļa Kustes dambī 30A.

Nākamajā gadā sāksies vēl trīs jaunu ražošanas ēku būvniecība. Divas no tām papildinās Ventspils augsto tehnoloģiju parku, bet trešā tiks būvēta Ganību ielā blakus SIA “Bucher Municipal” ražotnei. Divas no tām jau ir iznomātas ražošanas uzņēmumiem. Kopš 2002. gada, kad Ventspils sāka darbu industrializācijas attīstībai, brīvostas industriālajai zonai piesaistīti vairāki desmiti ražojošu uzņēmumu un no jauna radīts ap 1700 darbavietu.

Lasi vēl

Komentāri (16)

 • 0
  reku Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  25 jaunas darba vietas - interesanti,cik no tām būs administratīvais personāls (kantora žurkas) un cik īsto strādnieku?

 • 0
  reku Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Iekš ss.com pirmais darba piedāvājums SPECIĀLISTIEM INŽENIERIEM OPERATORIEM.
  Sludinājuma teksts kirilicā (diez,kam pieder šis uzņēmums?) un papildus piedāvā noskatīties Dendrolight reklāmas rullīti...

 • -5
  Ivars Jansons Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Vai tad līdzīgi Brīvosta nevar uzcelt kādas 25 dzīvojamās mājas, kur varētu dzīvot tie jauno darba vietu saņēmēji??? Vai Brīvosta nevarētu visiem iedzīvotājiem un pilsētas viesiem, arī jaunajiem strādniekiem, nopirkt proķivogazus ???

 • 0
  Māris Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Vecpilsētā var atremontēt kādus 100 graustus, un pietiks vietas 10 rūpnīcu strādniekiem.

 • -2
  arcus Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Vecpilsētas grausti ir privātīpašums, vai tiešām grūti saprast elementāras lietas!

 • -1
  yolo Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  arcus, to šeit neviens nav sapratis. šie seklie prāti vēl dzīvo sociālismā, kur lāpstas operators ir karjeras virsotne un pilsēta ir parādā visem dzīvokļus

 • -2
  Anita Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Ļoti slikti ,ka daudz kas ir PRIVĀTĪPAŠUMS, tāpēc jau ir tik daudz graustu un tik maz pieejamu dzīvokļu , kurus īrēt par saprātīgu maksu.Un par tām kantora žurkām + reku!

 • -2
  yolo Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Nevajag dusmoties uz citiem par saviem tūkumiem

 • -3
  Ivars Jansons Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Pavisam vienkārši. Tie privatīpašumi būs kā grausti līdz tam brīdim, kad aizvāks no Brīvostas termināliem to briesmīgo ķīmiju, un, kancerogēnos naftas produktus, kuru atgāzes, emisijas, izmeši jau 28 gadus apdraud iedzīvotāju un pilsētas viesu veselību un dzīvību!!! Domes Vītoliņš ( infrastruktūras neveiksminieks ) var paskaidrot sīkāk...

 • -3
  keda Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Jomajo, ver tu vaļā jebkuru tēmu, visur priekšā sirmais no Ostgala ar saviem kancerogēniem! Aļo, plate iestrēgusi! Palasi tak kādu labu grāmatu, vai noskaties kādu jauku kino, ielaid sevī kautko skaistu! Tak mazbērni tev arī ir, ne? Apmeklē viņu, apmīļo, aprunājies kā iet, kas viņiem svarīgs. Tava klabēšanās tak tā arī paliek tava klabēšana un tālāk par šiem komentāriem nevienu neķer, biedrs Če tu mūsu!

 • -2
  domāju Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Tā gadās, ja cilvēks nedzīvo Latvijā un nezin, kas tajā notiek. Pirms > 28 gadiem situācija bija vēl sliktāka. Tagad, salīdzinoši, ir daudz labāk... Bet, ja gribas dzīvot absolūti tīrā vidē, māja jāpērk mežā

 • -4
  Ivars Jansons Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Demagoģija, demagoģija, un Infantīli Idiotiskais Pozitīvisms. Uz priekšu, biedri! Jau padomijas laikos teica, pat drukāja uz lapiņām, ka vienīgais izglābšanās ceļš avārijas gadījumā kādā Pārventas paaugstinātas bīstamības uzņēmumā, ved uz kapiņiem!!!

 • -3
  keda Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Beidz īdēt! Es iedomājos to sajūsmu, kādai nodotos, ja tiešām kaut kas atgadītos un tam tiešām būtu sekas. Pozitīvais idiotisms noteikti stāv blakus debīlai vaidēšanai a'la vissirslikti! Kur ta tu biji padomju gados, kad visu šo sāka ievārīt, ko? Tu tad biji jauns un enerģijas pilns un vērēji stāties ar krūti pret ambrazūru, lai neceļ vai ceļa citādāk? Darīji? Tagad baigais demokrātijas fans un mutes palaidējs, bet vecajos labajos laikos gan jau pie kases lodziņa bez jautājumiem par kancerogēniem gāji? Ja tad kaut pusi no šiem komentiem atļautos, gan jau līdz mājai jūras tuvumā Ventspilī netiktu, biedri!

 • -3
  sranskis Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Gan jau padomju gados Jansons atsēdējās siltās vietiņās ar lielu žūksni... Ja jau viens Ivars Jansons izpelnījies Sociālistiskā darba varoņa nosaukumu, tad cits Ivars Jansons nevarēja tālu atpalikt! Sovpaģeņije? Ņe verju! (Solovjova balsī)

 • -2
  Ivars Jansons Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Biedri, esiet godīgi, un, pasakiet tam Jūsu elektorātam, ka
  Apzināta iedzīvotāju indēšana ar ostas kuģu, un Pārventas uzņēmumu kancerogēnajām atgāzēm, emisijām,izmešiem 28 gadu garumā ir lielākais NOZIEGUMS LR pastāvēšanas laikā!

 • 0
  Nezināmā Pirms 5 dienām, 16 stundām

  Piedosim Ivara kungam. Pensionārs nezina kā aizpildīt savu laiku. Kāds turpina strādāt, kāds atrod hobiju, kāds kļūst par krāmu vācēju un vēl kāds kļūst par Ivaru. Vārds Ivars varētu būt apzīmējums pensijas vecuma cilvēkam, kas nezina, ko iesākt ar savu brīvo laiku, tāpēc izgāž savas negācijas interneta komentāros. Vai tiešām Ivars pērkot māju samērā netālu no ostas teritorijas, pavisam tuvu ražošanas ēkām, neiedomājās, ka būs kādas smakas, putekļi utt? Vispirms nopērk māju un tad bļauj, piemirstot, kas šajā teritorijā bija pirmais. Prātīgs cilvēks pirms nekustamā īpašuma iegādes izvērtē, kāda tad ir tā infrastruktūra apkārt un tad pērk. Te ir ostas pilsēta, te nav lauki. Varbūt kļūdījāties ar apdzīvotās vietas nosaukumu un vajadzēja pirkt māju Ventavā. Bet tad atkal būtu jākliedz komentāros - smakas no fermām.
  Dari ko darīdams, kādam vienmēr būs slikti. Pašam jārūpējas par savām ērtībām, ne ar klapēm uz acīm jāpērk "māja pie jūras". p.s - paldies par mīnusiem, noteikti tādu būs daudz

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: