Ventspils brīvostas pārvalde piedalījās vienā no lielākajiem Āzijas transporta un loģistikas nozares pasākumiem – transporta un loģistikas izstādē “Transport & Logistic China 2018”, kas notika Šanhajā, Ķīnā.

Jau tradicionāli Latvijas nacionālajā stendā par sadarbības iespējām stāstīja Ventspils brīvostas pārvalde, “Latvijas dzelzceļš” un citas Latvijas lielākās ostas. Ventspils brīvostas pārvaldnieka vietnieks Igors Udodovs kopā ar “Latvijas dzelzceļa”, Rīgas un Liepājas ostas vadības pārstāvjiem Šanhajā tikās ar Ningbo pašvaldības ostas un loģistikas sektora pārstāvjiem, lai pārrunātu sadarbības iespējas loģistikas jomā. Ningbo ostas, kas ir viena no lielākajām ostām pasaulē pēc pārkrauto kravu apjoma, pārstāvji atzinīgi vērtēja Latviju kā potenciāli svarīgu sadarbības partneri tās izdevīgā ģeogrāfiskā novietojuma, labās infrastruktūras un labā transporta un tranzīta pakalpojumu servisa dēļ, savukārt uzņēmēji novērtēja Latvijas priekšrocības nodokļu jomā speciālajās ekonomiskajās zonās.

Starptautiskajos nozares pasākumos Ventspils brīvostas pārvalde prezentē sadarbības iespējas ar Ventspili, tai skaitā kravu transportēšanas priekšrocības caur Ventspils ostu, tās termināļiem, kā arī sadarbību ar stividorkompānijām un ostas plašās industriālās zonas izmantošanu.

“Transport & Logistic China” ir viena no nozīmīgākajām starptautiskajām nozares izstādēm Āzijā, kurā vienkopus tikās 667 lielākie transporta un loģistikas pārstāvji no vairāk nekā 65 valstīm.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: