FK Ventspils futbolisti savā laukumā nespēja uzlauzt FK Jelgava aizsardzību, cīnoties 0:0, kas bija pirmais bezvārtu neizšķirts šajā Virslīgas sezonā.

Gan komandu vietas turnīra tabulā un izcīnītie punkti, gan šosezon rādītais sniegums bez šaubām par šī mača favorītiem lika nosaukt ventspilniekus, par ko šaubu nebija arī viesiem, kas Ventspilī bija ieradušies vispirms jau domāt par savu vārtu drošību. Jelgavnieki nekautrējās aizsargāties ar astoņu, deviņu spēlētāju sienu, kurā atrast kādus robus ventspilniekiem izdevās reti. Pirmajā puslaikā komandai laiku pa laikam izdevās tikt pie kādas standartsituācijas, bet otrajā puslaikā arī tādas bija retums.

Gluži bez momentiem mačs gan nenoritēja, taču kaut vienu precīzu sitienu izpildīt nesanāca. Ventspils spieda līdz pašām mača beigām, taču panākt sev vēlamo rezultātu nespēja un zaudēja divus vērtīgus punktus.

«Mēs bijām uzbrukumā 80 minūtes un arī veidojām momentus, taču nevienu no tiem nerealizējām. Tikai vienu reizi pretiniekus glāba vārtsargs, kad asi uzsita Adeleke, bet citos gadījumos paši sitām garām vai pāri. Piekritīšu, ka pirmajā puslaikā asumus sāncenšu laukuma pusē veidoja Rugins, kura otrajā puslaikā pietrūka, bet viņš saņēma spēcīgu sitienu pa kāju, tāpēc nevēlējāmies ar viņu riskēt. Ticēju, ka gūsim vārtus arī bez viņa, taču nesanāca. Iespējams, vajadzēja nospēlēt mierīgāk, brīžiem pārāk steidzāmies. Noteikti uzslavu pelnījuši arī jelgavnieki, kas ļoti centīgi un precīzi nospēlēja aizsardzībā,» spēli komentēja Dejans Vukičevičs.

Ventspils turnīra tabulā saglabāja otro vietu, par punktu apsteidzot Liepāju/Mogo, bet no līderiem RFS komanda tagad atpaliek par uzvaras tiesu. 10. kārtā ventspilniekus gaida viesošanās Liepājā un kārtējais Kurzemes derbijs.