Turpinot darbu pie Ventspils valstspilsētas publiskās infrastruktūras labiekārtošanas, ventspilnieku un pilsētas viesu iemīļotā atpūtas vietā – Jūrmalas parkā tiek uzstādīti jauni atpūtas soliņi, atsevišķās vietās demontējot vecos atpūtas soliņus.

Jaunie soliņi ir ne tikai dizainiski pievilcīgi, bet arī ļoti ērti. Tie tiek uzstādīti vietās, kur iespējams baudīt gan saules peldes, gan atpūsties paēnī, vienlaikus gūstot vizuālo baudījumu no blakus esošajiem apskates un vides objektiem. Ventspils Jūrmalas parkā iecienīta vieta ir Ūdensrožu dīķis, kur šobrīd īpaši skaisti zied ūdensrozes. Pēc pastaigas parkā iespējams apsēsties uz atjaunotās laipas vai kāda no blakus esošajiem atpūtas soliņiem, kur ērti var aplūkot skaistos ziedus, vienlaikus baudot blakus ziedošo mežrozīšu aromātu un putnu dziesmas. Plašajā parkā atradīsiet arī soliņu, kas uzstādīts nostāk no parka apmeklētāju plūsmas, tādējādi izbaudot klusumu un mieru, saplūstot ar dabu.

Ventspils Jūrmalas parks piedāvā atpūtas un pastaigu vietas svaigā gaisā visai ģimenei. Ļoti iecienīti ir parka teritorijā izvietotie piknika galdi ar soliem, ko svētku svinēšanai jau izmantojuši daudzi ventspilnieki un pilsētas viesi. Parku iemīļojuši ne tikai dabas baudītāji, bet arī aktīvās atpūtas cienītāji - skrējēji, nūjotāji, velobraucēji. Tajā uzstādīti āra trenažieri un vingrošanas iekārtas. Cauri parkam vijas dažādas taciņas un veloceliņi, kā arī tajā ir ierīkotas divas īpašas takas – 730 m garā Enkuru taka ar 35 dažāda tipa enkuriem un 240 m garā Džungļu taka, kur bērni var pārbaudīt sevi veiklībā un izturībā. Pie jebkuras aktivitātes kādā brīdī cilvēkam ir nepieciešams atpūsties, un tieši šim mērķim ļoti labi noder parka teritorijā izvietotie atpūtas soliņi.

Lasi vēl

Komentāri (18)

 • 0
  domāju Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Protams, jaunie soliņi ērtāki, bet vecie, kā laiva, bija interesantāki

 • 0
  Alberts koks Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  |Kur paliek vecie?

 • 0
  Vadims Kevrelis Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Cik Ventspilniekiem ir izmaksājis jauno uzstādīto bet nezināmu soliņu skaits.

 • 0
  Alberts koks Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Vai kādus trīs vecos soliņus par simbolisku samaksu ir iespējams atpirkt?

 • -2
  P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Jūrmalas parka tiek uzstādīti 14 jauni atpūtas soliņi. Demontēti tiek tie soliņi, kuri savu laiku diemžēl ir nokalpojuši.

 • 0
  Alberts koks Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Tad var vai nevar atpirkt?

 • -2
  Vadims Kevrelis Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  P/i ''VKP'' vēl Jūs neatbildējāt par šo jau uzstādīto soliņu izmaksām un tad ieskaite uz uzdoto jautājumu tiks ieskaitīta.

 • -3
  Viktors Torpēda Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Nu ļoti smieklīgi !
  Kāds Kevrelis iedomājies sevi Dieva vietā, un noteiks, kad no pasaules ieskaites pieņems !!!
  Laikam domā, ka visi dzīvo viņa fantāziju burciņā.

 • -1
  Vadims Kevrelis Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Varēja jau P/i ''VKp''atbildi iekļaut vienā uzdotā jautājumā bet par cik atbilde tika sniegta daļēji tad radās papildus jautājums un tieši par izmaksām, tāpēc domājams ka uzņēmums sasparosies un atbildēs bet Jūs Viktors nemaisieties un sēdiet savā burciņā.

 • -1
  redhaired Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  ... dīvaini, ka pilsētā joprojām nav soliņa, kur aivaram būtu jāsēž
  (protams, no dārga balta marmora)

 • 0
  Viktors Torpēda Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Es arī, Vadim, domāju, ka atbildēs, bet uzskatīt, ka noteiksiet kad tiks pieņemtas atskaites par atbildi (un tam ir kaut kāda nozīome!?) tomēr ir "Dieva sindroms".

 • 0
  Vadims Kevrelis Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Viktor ,un kas tur tāds nepieņemams vārdam ieskaite, neko sliktu tajā nesaskatu. Ir iestāde kuras darbība ir vērsta lai pilsētā būtu sakopta bet ja šī pati iestāde nevar vienā teikumā rast atbildi par šo soliņu izmaksām tad man un daudziem citiem nodokļu maksātājam ir ne tikai tiesības bet arī pienākums uzdot arī tādu jautājumu. Jebkura iestādei vai tā ir valsts vai pašvaldības ir jādarbojas manās ,tavās un daudzu citu interesēs arī tad ja jautājums tika uzdots ''VB'' portālā.

 • -1
  Viktors Torpēda Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Vadim, nav runa par sliktumu, bet teksta iedomības līmeni - "tad ieskaite uz uzdoto jautājumu tiks ieskaitīta.".
  Tas pats sakāms, kad savā tekstā nepazīstamus cilvēkus uzrunājat uz "tu" ...

 • 0
  Vadims Kevrelis Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Jā, tā ir sava veida ieskaite uz grūtu atbildi un ne kāds iedomības līmenis no manas puses nav un nevar būt. Savukārt ja kādu uzrunāju šeit forumā vai tā būtu iestāde vai cilvēks parastais ja pat viņš nav identificējams cenšos tomēr uzrunāt pieklājīgi, ar Jūs.

 • -1
  Viktors Torpēda Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Ar to uzrunas formu tomēr tā nebija:
  " ..ir jādarbojas manās ,tavās un daudzu citu interesēs.."

 • 0
  Janis Zvejnieks Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Uzrunas formats :)))Uzruna cilveku kam ir vards un uzvards :)))a ta pec klickas uz tu,Viktors Torpeda :)))Pilnigi normali,ka cilveki interesejas par solinu izmaksu un kur vecie solini palika.P/i"VKP"ir pasvaldibas uznemums,kura finanses ir Ventspilnieku nodoklu maksataju nauda.Taka maza ceriba,ka VKP atbildes uz neertajiem jautajumiem(ieverots,ka parasti vini ta daras,lai viss apklust pats par sevi).Vai VB nevaretu uzdot viniem jautajumus.Cik izmaksaja 14 solinu,izgatavosana(kas tos izgatavoja),cik izmaksaja solinu demontaza un uzstadisana ?Kur palika vecie solini un vinu iegadasanas iespejas ?Darba deveji(Ventspils nodoklu maksataji)ir tiesigi to zinat.

 • 0
  Vadims Kevrelis Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Vēl jautājums Komunālai pārvaldei, tā kā soliņi atrodas zālē vai nav gaidāma šo soliņu apakšas apstrāde nu piemēram ar bruģīti.

 • 0
  Vadims Kevrelis Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Tieši tā Jāni, viss ir pareizi un pie tam soliņu izmaksa nevar būt nekāds komercnoslēpums priekš Ventspilniekiem kā nodokļu maksātājiem.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: