Iekšpagalmā Talsu ielā 62 ir noslēgušies šovasar uzsāktie infrastruktūras labiekārtošanas darbi, informē p.i. ''Komunālā pārvalde''.

Talsu ielā 62 tika pārbūvēti nolietojušie flīžu celiņi gar mājas ieejas mezgliem un izbūvēts jauns energoefektīvs LED apgaismojums. Bet paralēli daudzdzīvokļu dzīvojamai mājai Celtnieku ielā 2 tika izbūvēti bruģakmens seguma gājēju celiņi un jauns apgaismojums publiskajā teritorijā. Labiekārtošanas darbi tika veikti par pašvaldības budžeta līdzekļiem.

Iekšpagalma labiekārtošana Talsu ielā 62 tika veikta, pamatojoties uz mājas apsaimniekotāja Zigismunda Lurina iesniegumu pilsētas Domē un uz iedzīvotāju aptaujas un kopsapulces pamata.

Līdzfinansējumam var pieteikt šādas aktivitātes:
- ietvju jaunbūve, pārbūve vai atjaunošana - 80% apmērā no izmaksām;
- brauktuves un/vai stāvlaukuma jaunbūve, pārbūve vai atjaunošana - 50% apmērā izmaksām;
- apgaismojuma jaunbūve, pārbūve vai atjaunošana - 75% apmērā no izmaksām;
- cits piesaistītā zemesgabala labiekārtojums (bērnu rotaļu laukuma, soliņu un atkritumu urnu, atkritumu konteineru laukumu, zālienu jaunbūve, pārbūve vai atjaunošana) - 75% apmērā no izmaksām.
- būvprojekta izstrāde - 50% apmērā no izmaksām.
- brauktuves, ietves un/vai stāvlaukuma esošā seguma izlases remonts – 80% apmērā no izmaksām.
- būvuzraudzības veikšana – 50 % apmērā no izmaksām;
- autoruzraudzības veikšana – 50 % apmērā no izmaksām ar nosacījumu, ka izmaksas summa nepārsniedz 10% no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: