Noslēdzot šī gada iekšpagalmu labiekārtošanas sezonu ceturtdien, 14. oktobrī, plkst. 17.30 Ventspils pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus piedalīties kopīgā koku stādīšanā iekšpagalmā Sarkanmuižas dambī 21.

Šogad Ventspils pilsētas pašvaldības līdzfinansējums tika piešķirts kopumā 24 daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām, kā ietvaros tika izstrādāti gan būvprojekti, gan arī veikti labiekārtojuma darbi. Lai atzīmētu labiekārtošanas sezonas noslēgumu, Ventspils iedzīvotāji tiek aicināti kopīgi padarīt Sarkanmuižas dambja 21 iekšpagalmu vēl zaļāku. Pateicības runu sniegs Ventspils pilsētas domes un Komunālās pārvaldes pārstāvji, pasniedzot pateicības rakstus šī gada aktīvākajiem daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apsaimniekotājiem.

Salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem šī gada būvniecības sezona ir bijusi viena no visintensīvākajām. Ja aizvadītajā 2020. gadā tika labiekārtoti 15 daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmi, tad šogad šis skaits ir gandrīz dubultojies – kopumā 24 iekšpagalmos tika veikti dažāda veida infrastruktūras uzlabojuma darbi 607 654 EUR apmērā, kur no kopējās summas tika piešķirts Ventspils valstspilsētas domes līdzfinansējums 388 834 EUR apmērā, bet 218 820 EUR bija māju īpašnieku finansējums.

Pašvaldības iestāde pateicas ikvienam aktīvam māju iedzīvotājam un uzņēmīgiem māju pārvaldniekiem, kas izvēlas veidot savu apkārtējo dzīves vidi labāku un sakārtotāku. Lielākā daļa pilsētas iekšpagalmu ir tieši māju iedzīvotāju īpašumā, tādēļ to labiekārtošana ir iedzīvotāju iniciatīvas panākuma atslēga un nopelns, īstenojot vēlmi pēc uzlabotas un mūsdienīgas infrastruktūras savā pagalmā.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: