Tēma: Labiekārtošanas darbi

 • Piešķir līdzfinansējumu septiņu pagalmu labiekārtošanai 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome pieņēma lēmumu piešķirt līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju Brīvības ielā 27, Pils ielā 31 un Ugāles ielā 19, Ventspilī, pagalma labiekārtojuma būvprojekta izstrādei, un Pērkoņu ielā 13, Talsu ielā 3, 11 un 13, Ventspilī, pagalma apgaismojuma laternu nomaiņai.

 • Tilta dārzā izbūvēts energoefektīvs apgaismojums 3

  Tilta dārzā šonedēļ tika pabeigta energoefektīva LED apgaismojuma izbūve, tādejādi turpmāk uzlabojot gan parka apmeklētāju drošību, gan arī radot jauku noskaņu diennakts tumšajā laikā, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Stādīs kokus Šķērsu ielas 1A iekšpagalmā 0

  Ar Ventspils pašvaldības līdzfinansējumu šogad tika labiekārtoti kopumā 15 daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmi. Lai svinīgi atzīmētu labiekārtošanas sezonas noslēgumu, sestdien, 24. septembrī, plkst. 11 iedzīvotāji tiek aicināti piedalīties kopīgā koku stādīšanas talkā iekšpagalmā Šķērsu ielā 1A.

 • Noslēgusies iekšpagalma labiekārtošana Šķērsu ielā 1A 0

  Ar Ventspils domes finansiālu atbalstu ir noslēgušies būvdarbi objektā ''Iekšpagalma seguma pārbūve Šķērsu ielā 1A pie daudzdzīvokļu mājas Siguldas ielā 14, Ventspilī, 1. kārta'', informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Pludmalē veikti uzlabošanas darbi 0

  Pateicoties finansējuma iespējām sadarbībā ar Lauku atbalsta dienestu, Ventspils pludmalē tika veikti vērienīgi pieejamības uzlabošanas darbi, nodrošinot dabas vērtību saglabāšanu un uzlabojot pludmales pieejamību un atpūtas zonas infrastruktūru.

 • Stādījumu kopšanā iegulda rūpīgu darbu 0

  Ventspils dobēs un figurālajās ziedu skulptūrās, kā arī pilsētā izvietotajās ziedu piramīdās, puķu podos un traukos šovasar sastādīti vairāk nekā 100 000 dažādu šķirņu krāšņumaugi. Lai ziedi priecētu visas vasaras garumā, pēc to iestādīšanas seko regulāri apstādījumu kopšanas un uzturēšanas darbi.

 • Noslēgušies iekšpagalmu labiekārtošanas darbi 0

  Ar domes finansiālu atbalstu ir noslēgušies iekšpagalmu infrastruktūras labiekārtošanas darbi divos iekšpagalmos - P.Stradiņa ielā 9 un Sarkanmuižas dambī 21, informē Komunālā pārvalde.

 • Turpina uzlabot pludmales pieejamību 0

  Ventspils Zilā karoga pludmalē turpinās vides pieejamības uzlabošana, veicot energoefektīva LED apgaismojuma izbūves darbus, informē Ventspils Komunālā pārvalde. 

 • Uzsāk iekšpagalma labiekārtošanu Talsu ielā 7 0

  Pateicoties Ventspils pašvaldības piešķirtam līdzfinansējumam, ir uzsākta iekšpagalma labiekārtojuma pārbūve pie daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Talsu ielā 7, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Labiekārtos rotaļu laukumus 0

  Lai nodrošinātu mazākajiem ventspilniekiem mūsdienīgas un aizraujošas spēļu iekārtas, bērnu rotaļu laukumos Jūrmalas parkā un Kalēju un Tukuma ielu krustojumā tiks uzstādītas jaunas un atbilstoši standartiem sertificētas iekārtas.

 • Izsludināti būvniecības iepirkumi iekšpagalmu labiekārtošanai 10

  Nolūkā arī šogad turpināt iekšpagalmu labiekārtošanas darbus, Ventspils Komunālā pārvalde izsludinājusi publiskos būvniecības iepirkumus iekšpagalmu labiekārtošanai pie daudzdzīvokļu mājām P. Stradiņa ielā 9, Talsu ielā 7 un Sarkanmuižas dambī 21.