Atsaucoties uz iedzīvotāju ierosinājumiem, Ventspilī ir izbūvēts papildu ielu apgaismojums Celtnieku ielā 2A un veikta apgaismojuma pārbūve pie auto stāvvietām Inženieru ielā 69 un 69A.

Uzklausot un izvērtējot daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iedzīvotāju un mājas pārvaldnieku ierosinājumus, ar lūgumu efektīvāk izgaismot koplietošanas teritoriju pie auto stāvvietām Inženieru ielā 69 un 69A, Ventspils p/i ''Komunālā pārvalde'' veica infrastruktūras labiekārtošanas organizēšanas darbus, kā rezultātā tika uzstādītas energoefektīvas laternas ar LED gaismekļiem. Vienlaicīgi atsaucoties uz iedzīvotāju ierosinājumiem, tika izbūvēts papildu apgaismojums Celtnieku ielā 2a, pie Talsu ielas 48 uzstādot trīs jaunas energoefektīvas laternas ar LED gaismekļiem.

Ventspils pašvaldība ik gadu īsteno daudzus pilsētas labiekārtošanas projektus, kā ietvaros, gan iekšpagalmu, gan ielu izbūves darbos, tiek organizēta ielu apgaismojuma uzlabošana un izbūve, tādejādi Ventspils ielas un iekšpagalmi ik gadu kļūst ar vien gaišākas.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: