Sākot no 16. novembra, p/i „Komunālā pārvalde” aicina privātmāju īpašniekus izmantot pašvaldības atbalstu un jau laikus pieteikt smilts un sāls maisījuma saņemšanu.

Ietvju kaisāma materiāla bezmaksas izsniegšanas akcija privātmāju pieguļošo ietvju kaisīšanai notiek no 16. novembra līdz 15. decembrim. Akcijā var pieteikties tie privātmāju īpašnieki - fiziskas personas, kuru īpašums robežojas ar ietvi. Uz katru šādu īpašumu ir paredzēts piegādāt 2 maisus jeb kopā 60 kg smilts un sāls maisījuma. Šis pakalpojums neattiecas uz daudzdzīvokļu māju īpašniekiem un juridiskām personām.

Šo pakalpojumu var pieteikt, zvanot p/i „Komunālā pārvalde” pa tālr. 63624269 darba dienās no plkst. 8.00 līdz 17.00, vai arī sūtot e-pastu uz kom.parvalde@ventspils.lv, norādot precīzu adresi. Maisi tiks piegādāti un novietoti pie īpašuma vārtiņiem vai citā iedzīvotāja norādītā vietā.

Lasi vēl

Komentāri (4)

 • -1
  Vilis Skuja XVI Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Pašvaks gan tas maisījums,sāls % varēja būt lielāks.
  Bet nekas,to var uzlabot.Un-dāvātam zirgam zobos neskatās.Vēl jau no pagājušās bezsniega ziemas ir palicies.

 • -8
  Karīna Sleja Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Tiešām kauns! Sūdzamies par to, ko mums dod un kā palīdz! Protaties, mīļie ventspilnieki, protaties pateikties!

 • -4
  Miers Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Var jau sākt kaisīt?

 • 0
  Janis Zvejnieks Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Izskatas,ka Karinas Slejas kuku$ka,aizgajusi ziemas gula.Par ko,cilvekiem japateicas?Par to,ka pasvaldiba uzgrudusi savus ipasumus, apsaimniekot privatmaju ipasniekiem.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: