Nākamnedēļ noslēgsies ielu pārbūves darbi objektā ''Robežu ielas pārbūve no Packules upes tilta līdz Packules ielai, Ventspilī'', projekta ''Alternatīva tranzītmaršruta izveide TEN-T tīklam Ventspilī''  ietvaros.

Pārbūves darbu ietvaros no Packules upes tilta līdz Packules ielai, tika realizēta jaunas brauktuves seguma virskārtas izbūve, gājēju ietves izbūve, jauna apgaismojuma tīkla un apgaismojumu izbūve, virszemes ūdens kanalizāciju sistēmas izbūve, atjaunotas autobusu pieturvietas, kā arī veikta apzaļumošana, iestādot jaunus kokus un krūmus.

2017. gada 14. jūlijā starp Komunālo pārvaldi un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru tika noslēgts līgums par Robežu ielas pārbūvi no I.Mičurina ielas līdz Packules upes tiltam, īstenošanu, kur 2018. gada oktobrī tika atklāta pārbūvētā Robežu iela.

Šī projekta ietvaros tika iekļauti arī Mazās Kurzemes ielas pārbūves darbi, kuri noslēdzās šā gada vasaras sezonā, īstenojot kopējā projekta sasniedzamo rezultātu - kvalitatīvas transporta infrastruktūras pārrāvuma Ventspils pilsētā novēršana, alternatīvu maršrutu tranzīta un kravas transportam radīšanu, vismaz daļēji atdalot tos no sabiedriskā transporta plūsmām un novirzot no blīvāk apdzīvotām Ventspils pilsētas daļām.

Lasi vēl

Komentāri (2)

 • 0
  targ 27.09.2020, 22:46:27

  Tikai jaunais ielas apgaismojums ieslēdzas stundu pēc pilnīgas tumsas iestāšanās... Acīmredzot nav pareizi ieregulēts ieslēgšanas taimeris.

 • 0
  P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 30.09.2020, 13:43:22

  Labdien!
  Paldies par sniegto informāciju un iesaistīšanos pilsētvides uzlabošanā. Darām zināmu, ka šobrīd Robežu ielā atbildīgie dienesti cītīgi strādā pie apgaismojuma kalibrēšanas, drīzumā šie darbi būs pabeigti.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: