Rūpējoties par svētku noskaņas radīšanu pilsētā, Ziemassvētku dekoru uzstādīšanas darbi sākti jau oktobra mēnesī – koki tiek rotāti ar lampiņu virtenēm, kā arī uz apgaismojuma stabiem tiek uzstādīti gaismas dekori. Svētku rotājumi visā pilsētā iemirdzēsies 1. decembra pievakarē, kad notiks galvenās svētku egles iedegšana.

Svētku noskaņu radīs egles, kuras tiks dekorētas un rotātas ar spuldzīšu virtenēm, bet jaunu noformējumu ar dinamisku izgaismojumu iegūs svētku galvenā egle Rātslaukumā un Lielā laukuma egle, pie kuras arī šogad notiks Jaunā gada sagaidīšanas pasākums.

Svētku egles mūs priecēs – Rātslaukumā, kurā ir uzstādīta 10 metrus augsta svētku galvenā egle, kas veidota no daudzām mazām dabiskām eglītēm, Lielajā laukumā dabīgā meža egle, kuras augstums sasniedz 15 m, Bērnu pilsētiņā un Bērnu parkā “Fantāzija” 10 m augsta egle, Tirgus laukumā, Pārventas centrā saliekamā mākslīgā karkasa egle un Ventspils pilsētas domes skvērā augoša dabīgā sudrabegle. Kā arī daudzviet citur pašvaldības iestādes un kapitālsabiedrības uzstādīs rotājumus un dekorācijas to teritorijās, tādejādi kopīgiem spēkiem veidojot svētku mirdzumu un noskaņu.

Pilsētas kokos izkārtotas 3200 spuldzīšu virtenes, kuru kopējais garums sastāda teju 38,5 km.

Tāpat kā iepriekšējā gadā, arī šogad ir uzstādīti gaismas dekori pie apgaismes stabiem.

Turpinot Austrumu zodiaka simbolu dekorāciju tradīciju, Lielajā prospektā tiks uzstādīta izgaismota Cūkas skulptūra, tā godinot Jaunā gada simbolu.

Video ar pagājušā gada Ziemassvētku rotājumiem.

Lasi vēl

Komentāri (1)

  • -6
    Spītniece 21.11.2018, 12:42:37

    Varētu gatavoties arī Līgo svētkiem,bet tas ir tā,ja nav ko darīt.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: