Tēma: Ziemassvētki

 • Uzsāks Ziemassvētku egļu un dekorāciju demontāžu 0

  No pirmdienas, 9. janvāra, pilsētā tiks uzsākta pakāpeniska Ziemassvētku egļu, Austrumu zodiaka zīmju un mūzikas instrumentu dekoru grupu demontāža Lielajā laukumā. Savukārt ar 16. janvāri tiks demontētas kokos izvietotās 3200 Ziemassvētku lampiņu virtenes, kuras stiepjas teju 38,5 km garumā, kā arī dekorācijas apgaismes stabos.

 • Bez maksas pieņem Ziemassvētku egles 1

  6. janvāris ir Zvaigznes diena, ar kuru saistās dažādi ticējumi un tradīcijas, tostarp šajā dienā pieņemts ar godu atvadīties no Ziemassvētku rotājumiem. Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' piedāvā iespēju svētku eglītes bez maksas nodot šķiroto atkritumu savākšanas laukumos.

 • Noskaidroti konkursa ''Ziemassvētki 2022'' rezultāti 0

  Ir noslēdzies Ventspils valstspilsētas pašvaldības rīkotais konkurss ''Ziemassvētki 2022'', kura ietvaros tika vērtēti svētku noformējumi ēku fasādēm, skatlogiem un pagalmiem Ventspils pilsētā.  Konkursam šogad tika pieteikti 24 svētku noformējumi.

 • Katrai ģimenei pa eglītei 0

  AS "Latvijas valsts meži" (LVM) apsaimniekotajās teritorijās arī šogad katra ģimene, gatavojoties svētkiem, var nocirst vienu Ziemassvētku eglīti, liecina LVM publiskotā informācija.

 • Kultūras pasākums ir skaistākā dāvana Ziemassvētkos un gadumijā 0

  Ziemassvētkos un Jaunajā gadā, kad vēlamies mīļajiem sagādāt kādu patīkamu pārsteigumu ar sarūpētu dāvanu – koncertzāle “Latvija” un teātra nams “Jūras vārti” aicina iegādāties biļetes uz kultūras pasākumiem. Nākošā gada piedāvājumā koncertzālē “Latvija” un teātra namā “Jūras vārti” paredzēti daudzveidīgi pasākumi – koncerti, teātri, mūzikli, pasākumi bērniem.

 • Ziemassvētku sarīkojumi bērniem ''Dāvanu lietus'' 0

  Sākot ar 17. decembri, Ventspils Kultūras centrā ienāks Ziemassvētku eglīšu laiks. Nama uzpostajā zālē mazie skatītāji varēs nodoties teatralizētam uzvedumam, piedalīties rotaļās pie svētku egles un satikt Ziemassvētku vecīti ar dāvanu maisu.

 • Notiek pieteikšanās noformējuma konkursam ''Ziemassvētki 2022'' 0

  Ventspils iedzīvotāji tiek aicināti radoši piedalīties savas pilsētas Ziemassvētku noskaņas radīšanā, izrotājot mājas un darba vietas. Lai izteiktu atzinību par skaisti noformētiem skatlogiem, ēku fasādēm un priekšlaukumiem, Ventspils valstspilsētas pašvaldība organizē ikgadējo svētku noformējuma konkursu ''Ziemassvētki 2022''.

 • Dedzinās aizgājušā gada bēdas 3

  Trešdien, 21. decembrī plkst. 19 Ziemas saulgriežos Ventspilī notiks tradicionālais Bluķa vakars. Kopā ar Ventspils teātra un folkloras kopas ''Laipa'' dalībniekiem, visi laipni aicināti pievienoties sentēvu tradīciju rituāliem, dziesmām, dančiem un rotaļām.

 • Aicina piedalīties labdarības skrējienā 0

  Šajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā biedrība ''Matisons Runner’s Club'' aicina visus tuvos un tālos draugus piedzīvot sesto atbalsta pasākumu - labdarības skrējienu 26. decembrī plkst. 11 Ventspils Piedzīvojumu parkā.

 • Iedegs Ziemassvētku egli 15

  Sestdien, 26. novembrī plkst. 17 Lielajā laukumā tiks iedegta Ventspils galvenā Ziemassvētku egle. Teatralizētā uzvedumā būs iespēja satikt aktierus no neatkarīgās teātra trupas ''Kvadrifrons'' un ''Laboratorium zinātnes skolas'', kuriem būs svarīgs uzdevums - iedegt svētku egli. Talkā ņemot Ventspils mēru, Ziemassvētku vecīti un visus sanākušos, tas pavisam noteikti izdosies.

 • Lielajā laukumā uzstādīta galvenā Ziemassvētku egle 9

  15. novembrī, Ventspils Lielajā laukumā ir ieradusies galvenā un lielākā Ziemassvētku egle, kas kopā ar visiem rotājumiem pilsētā tiks iedegta 26. novembra vakarā. Ventspils Komunālā pārvalde sadarbībā ar PSIA ''Ventspils Labiekārtošanas kombināts'' 17 metrus garo un kuplo Ziemassvētku egli šogad izraudzīja Zūru mežniecībā starp Tārgali un Pilteni.

 • Annas ielu rotās īpašas Ziemassvētku dekorācijas 0

  Lai radītu priecīgu Ziemassvētku noskaņu gan bērniem, gan visiem pilsētas iedzīvotājiem un viesiem, šoziem Annas ielu rotās īpašas svētku dekorācijas, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Demontē Ziemassvētku rotājumus 0

  Sākot ar šo nedēļu pilsētā tiek uzsākta pakāpeniska Ziemassvētku rotājumu un eglīšu demontāža, informē pašvaldības iestāde ''Ventspils Komunālā pārvalde''.

 • DĀVANU LAIKS: Svarīga ir dzimtas vēsture 0

  Gada nogalē Ventas Balss vēlas iepriecināt ventspilniekus, dāvanā sarūpējot laikraksta abonementu nākamajam gadam. Katrs žurnālists izvēlējās savu īpašo cilvēku, organizāciju vai iestādi, kam šo dāvanu pasniegt.