Auksto laika apstākļu saglabāšanās ietekmējusi un kavējusi pašvaldības īpašumā esošo ielu segumu ikgadējos remontdarbus, neļaujot uzsākt arī citus labiekārtošanas, uzturēšanas un sakārtošanas darbus pilsētā.

Viena no nozarēm, kurā pavasara kavēšanās dēļ nav iespējams uzsākt uzturošos remontdarbus, ir ielu, ietvju un pašvaldības īpašumā esošo segumu uzturēšana.

Šobrīd apzinātas vairākas vietas pilsētā, kurās pēc iespējas ātrāk būtu jāuzsāk ceļa seguma remontdarbi – iesēduma remonti, atsevišķi bojāto bruģakmeņu nomaiņa, asfaltbetona seguma atjaunošana ar frēzēšanu un karstā asfaltbetona atjaunošanu, bojāto apmaļu nomaiņa, apmaļu pazemināšana un citi būtiski darbi. Pagaidām vēl uzsākt ielu segumu remontdarbus būtu nelietderīgi, jo pilsētas ielu brauktuvju, ietvju un iekšpagalmu segumu apakškārta vēl nav līdz galam atkususi.

Arī stiprās lietavas, kas nepārtraukti bija novērojamas pagājušā gada pēdējā ceturksnī ne tikai Ventspils pusē, bet visā Latvijā, stipri ir ietekmējušas ielu brauktuvju seguma tehnisko stāvokli.

Līdz ar atbilstošu klimatisko laika apstākļu iestāšanos ir plānots, ka tiks organizēti grantēto ielu seguma atjaunošanas darbi, paralēli tiks organizētas arī pārējo ielu brauktuvju, ietvju un pašvaldībai piederošo iekšpagalmu segumu sakārtošanas darbi.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: