Reņķa dārzā kļuvis gaišāks
Renķa dārzā pabeigti papildus apgaismojuma uzstādīšana – atsevišķās parka daļās, kur līdz šim apgaismojums bija daļējs, tika uzstādītas 15 jaunās paaudzes LED gaismekļu laternas.
Pagājušā gada iedzīvotāju aptaujā vairākkārt izskanēja viedoklis, ka Renķa dārzā nepieciešams uzstādīt papildus apgaismojumu, kas nu ir paveikts. Tā ir gan centrālā kultūras pasākumu norises vieta Ventspilī vasaras sezonā, kur regulāri notiek zaļumballes, vasaras koncerti un festivāli, gan arī vieta, ko pilsētas iedzīvotāji iecienījuši kā sportisku aktivitāšu un pastaigu vietu. Ik dienu no agra rīta līdz pat vēlam vakaram parkā redzami skrējēji, nūjotāji un vingrotāji, tāpat šo vietu pastaigām iemīļojušas arī māmiņas ar mazuļiem un suņu saimnieki.
Aktīvākas atpūtas cienītājiem Reņķa dārzā ir izveidots celiņš sportošanai 1 km garumā, kā arī ierīkoti āra trenažieri vingrošanai brīvā dabā. Pēc aktīvas atpūtas parka apmeklētājiem ir iespēja piesēst uz atpūtas soliņiem, kas kļuvuši par patīkamu vietu, kur atvilkt elpu un atpūtināt kājas, kā arī apskatīt Reņķa dārza dīķī peldošo strūklaku.














Komentāri (7)
Kad uzsnieg,tad arī mežā paliek gaišāks.
Huseins tas ir tas pats biezpienmaizes ēdājs ek budž kom sēdēs.Savējie sapratīs
Precizējums!Nevis OC bet Komunālie!
Huseins izlēma un Jūs OC Ventspils izpildat!Principā tāpat kā visi pašvaldībai pakļautie.
Neaizmirsīsim,ka Ventspilī labs ir tikai un vienīgi tas,kas patīk Lembergam.
Reņķa dārzā viens trenažieris joprojām nav atjaunots. Pagājis jau pusgads, kopš tā demontāžas.
Informējam, ka Jūsu minētais brīvdabas trenažieris vairs netiks atkārtoti uzstādīts.
Mainoties publiski lietojamo iekārtu tehniskās uzraudzības kārtībai un drošības prasību standartiem, vasarā, pēc trenažieru tehniskās apskates, tika konstatēts, ka konkrētais trenažieris neatbilst noteiktajām drošības prasībām, tādēļ tika lemts par šīs iekārtas demontāžu.
Nākamā gada pavasarī plānots demontēt visus šobrīd esošos trenažierus un veikt to nomaiņu uz jauniem.
Paldies par vērību un iesaistīšanos pilsētvides sakārtošanā!