Tēma: Olimpiāde

 • Apbalvoti zēnu mājturības un tehnoloģiju olimpiādes laureāti 0

  Pagājušā mācību gada beigās Valsts izglītības satura centra (VISC) mājaslapā netika publicēti Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma rīkotās 20. Atklātās zēnu mājturības un tehnoloģiju olimpiādes koka un metāla tehnoloģijās rezultāti. Šīs olimpiādes laureātu sarakstā bija arī vairāki Ventspils pilsētas skolu skolēni.

 • Spēlēja III novusa olimpiādē 0

  Ventspilnieki sekmīgi piedalījušies 3. novusa olimpiādē, kas divas dienas risinājās Priekulē un kurā labākos noskaidroja ne vien individuālajās un pāru sacensībās, bet arī komandu cīņās.

 • Vingrotāja piedalīsies Eiropas Jaunatnes Olimpiādē 0

  Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku no 21. līdz 27. jūlijam notiks 15. Eiropas Jaunatnes Olimpiāde, kurā piedalīsies arī Latvijas izlases komanda. Latvijas izlases sastāvā ir iekļauta Ventspils sporta skolas “Spars” audzēkne Sabīne Anna Cinovska, kura startēs vingrošanā – daudzcīņā.

 • Ventspilniekiem Jaunatnes Olimpiādē 24 medaļas 0

  Jelgavā aizvadīta Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, kurā piedalījās 2800 sportisti no 77 Latvijas novadiem un pilsētām, sacenšoties 31 dažādā sporta veidā, sadalot 244 medaļu komplektus.

 • Novēlēs panākumus Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādē 3

  27. jūnijā plkst.17.30 Livonijas ordeņa pilī notiks sportistu pieņemšana pie domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga, kurš novēlēs veiksmīgus startus Ventspils sportistiem Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādē, kas notiks 5. – 7. jūlijā Jelgavā un citās Latvijas pilsētās 29 sporta veidos.

 • Iededz Latvijas Jaunatnes Olimpiādes uguni 7

  Autostāvvietā pie Dienvidu mola, tika iedegta Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes lāpa, kura aizceļos uz Jelgavu, uz Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes norises vietu.

 • Iedegs Latvijas Jaunatnes Olimpiādes uguni 0

  13. jūnijā plkst. 13 pludmalē, autostāvvietā pie Dienvidu mola, tiks iedegta Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes lāpa, kura aizceļos uz Jelgavu, uz Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes norises vietu.

 • Jansonei Eiropas Olimpiādē ducis 0

  Ventspils šorttrekiste Anna Jansone Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiādes otrajā dienā sasniedza augstvērtīgāko rezultātu no Latvijas sportistiem, 500 metru distancē ieņemot 12. vietu.

 • 3x3 basketbolā olimpiādē 13. vieta 0

  Jaunatnes olimpiādē Argentīnas galvaspilsētā Buenosairesā startu noslēgusi Latvijas 3x3 basketbola izlase ar ventspilnieku Reini Krūmiņu sastāvā.

 • Ventspilnieki gatavi jaunatnes olimpiādei 0

  Argentīnas galvaspilsētā Buenosairesā sestdien sāksies III Jaunatnes olimpiskās spēles, kurās Latviju deviņos sporta veidos pārstāvēs 19 jaunie atlēti, tajā skaitā trīs sporta skolas Spars audzēkņi.

 • Notiks «Olimpiskā diena-2018» 1

  Piektdien, 21. septembrī plkst. 10 Olimpiskā centra “Ventspils” stadionā notiks Olimpiskā diena Ventspilī. Šāda diena tiek rīkota, lai vairotu jauniešu interesi par sportu un Olimpisko kustību. Olimpiskās dienas devīze Latvijā ir “Teniss vieno!” un tā notiks 650 norises vietās visā Latvijā.

 • Skolēni un skolotāji saņēma Inovācijas balvas 0

  Livonijas ordeņa pilī ar ziediem, labiem vēlējumiem un Inovācijas balvām sumināti 36 pedagogi un 45 audzēkņi par sasniegumiem mācību olimpiādēs un skolēnu zinātnisko pētniecību darbu konferencēs.

 • Talantīgā Terēza iekaro virsotnes 2

  Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas skolniece Terēza Tīrmane augsta līmeņa konkurencē izcīnījusi Zelta diplomu 4. Starptautiskajā mūzikas olimpiādē Tallinā.