Tēma: Skola

 • Bibliotēka aicina uz ''Pūcīšu skolu'' 0

  Ventspils bibliotēka septembrī uzsāks 9. sezonu projekta ''Grāmatu starts'' ''Pūcīšu skolā''. Pirmā nodarbība notiks 23. septembrī plkst. 12 Bērnu, Pārventas un Gāliņciema bibliotēkā vienlaikus.

 • Adaptācijas periodā katram sīkumam ir nozīme 0

  Ventspils izglītības iestādēs skolas gaitu uzsākšanai šobrīd pieteikti 370 bērni. Ar ieteikumiem, kā mazajiem pirmklasniekiem adaptācijas procesu skolā padarītu vieglāku un kā izvēlēties skolai nepieciešamās lietas, dalās Ventspils 2. pamatskolas sākumskolas skolotāja INGA RUDZĀJA.

 • Ventspils Mākslas skola uzņem audzēkņus 0

  Aicinām pieteikties bērnus un jauniešus, kas vēlas interesanti pavadīt laiku zīmējot, gleznojot, veidojot, aužot, atspiežot grafikas iespiedtehnikas, veidojot animācijas filmiņas un vēl daudz interesantas lietas.

 • Pļavas skolai nosēdušies pamati 0

  Kopš šī mācību gada otrā semestra Ventspils 1. pamatskolas ikdiena rit nestandarta apstākļos. Nosēdušos pamatu dēļ skolēni un pedagogi uz laiku nevar izmantot skolas kompleksa vidējo daļu, kas savieno abus mācību korpusus.

 • Mācīties atpazīt un novērst vardarbību (VIDEO) 3

  Par fizisko un emocionālo vardarbību ģimenēs un skolā, tās cēloņiem, redzamajām un slēptajām formām, kā arī problēmas risinājumiem sarunā ar Ventas Balsi stāsta Ventspils Sociālā dienesta vadītāja Una Lapskalna un vecākā sociālā darbiniece darbam ar ģimeni un bērniem Sigita Strauta.

 • Notiks Vecāku skolas nodarbība par bērnu drošību attiecībās 0

  Turpinās februārī aizsāktais Vecāku skolas nodarbību cikls un trešdien, 26. aprīlī, plkst. 18 tiešsaistē būs iespēja tikties ar speciālistiem par tēmu “Attiecības. Ķermenis. Robežas. Kāpēc par to runāt ar bērnu?”. Šī nodarbība paredzēta pirmsskolas un sākumskolas bērnu vecākiem.

 • Notiks lekcijas par garīgās veselības veicināšanu 0

  Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca sadarbībā ar Ventspils Izglītības pārvaldi aicina uz tiešsaistes lekcijām un diskusijām par stresa mazināšanas, izdegšanas un garīgās veselības profilaktiskajiem pasākumiem pirmsskolas un skolas vecuma bērniem un viņu vecākiem.

 • Slēgs Ances pamatskolu 2

  Ventspils novada dome vakar pieņēma sāpīgu, bet nenovēršamu lēmumu – slēgt Ances pamatskolu. Tas nozīmē, ka attālajā novada pagastā šogad zvans un stundu aicinās pēdējo reizi. Tomēr darbu turpinās pirmsskolas izglītības iestāde Vālodzīte.

 • Plāno atteikties no vardarbīgo bērnu sūtīšanas mājmācībā 2

  Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisija trešdien atbalstīja priekšlikumu Izglītības likumā, kas paredz uzdot Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM) sadarbībā ar Veselības ministriju (VM) izstrādāt informatīvu ziņojumu par emocionālās un fiziskās vardarbības izskaušanu un nepieļaušanu izglītības iestādēs.

 • Uzsākot jauno mācību gadu, Valsts policija atgādina par drošību 0

  Sākoties jaunajam mācību gadam, Valsts policija aicina vecākus pārrunāt drošības padomus ar savām atvasēm, kā arī skolotājiem ar skolēniem kopā atkārtot drošības noteikumus, lai jaunais mācību gads aizritētu bez liekām raizēm un starpgadījumiem.

 • Stiklu nākotne – vēl nezināma 0

  Vasarai šogad Stiklu ciemā trūkst ierastā viegluma. Kopš Ventspils novada domes 28. aprīļa sēdes, kurā koalīcijas deputāti vienbalsīgi lēma likvidēt Annahites pamatskolu, pāri ciematiņam pārvilkusies neziņas mākoņi. «Brīžiem nevar parunāt,» atzīst ilggadējā skolas direktore Lienīte Alsberga.

 • Birokrātijas vētra atnes postu 8

  Kopš Jaunās konservatīvās partijas vadītās ministrijas pārstāvju vizītes Annahites pamatskolā šī gada 1. martā katra nākamā nedēļa nesusi arvien sliktākas ziņas. Ventspils novada domes 28. aprīļa sēdē, desmit deputātiem balsojot par un pieciem atturoties, pieņemts lēmums izglītības iestādi likvidēt.