Tēma: Matisons Runner’s Club

 • Ziedo naudu audiologopēda nodarbībām 0

  Otrajos Ziemassvētkos biedrība Matisons Runner's Club, kā ik gadu, aicināja visus interesentus iesaistīties atbalsta pasākumā – labdarības skrējienā, kas notika jau septīto reizi. Kopīgiem spēkiem izdevies saziedot 1304,01 eiro. Ziedojums sarūpēts 15-gadīgajai ventspilniecei Jūlijai Aņisimovai.

 • Ir iespēja atbalstīt Jūliju 0

  Nemanot paskrējis gads, un biedrība Matisons Runner's Club aicina iesaistīties jau septītajā Ziemassvētku atbalsta pasākumā – labdarības skrējienā. Biedrība palīdz kādam īpašam Ventspils bērniņam uzlabot veselību un atvieglot ikdienu gan viņam, gan viņa ģimenei.

 • Izdevies savākt rekordlielu ziedojumu 0

  Ir noticis īsts Ziemassvētku brīnums – pagājušā gada izskaņā rīkotajā labdarības skrējiena akcijā kopīgiem spēkiem izdevies saziedot 3233 eiro, kas ir ievērojami vairāk nekā iepriekšējos gados. Ziedojums sarūpēts trīsgadīgajam ventspilniekam Madaram Rūsim.

 • Aicina piedalīties labdarības skrējienā 0

  Šajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā biedrība ''Matisons Runner’s Club'' aicina visus tuvos un tālos draugus piedzīvot sesto atbalsta pasākumu - labdarības skrējienu 26. decembrī plkst. 11 Ventspils Piedzīvojumu parkā.

 • Aleksandrs gandarīts par dāvanām 1

  Pateicoties Labdarības skrējiena 2021 atbalstītājiem, Aleksandra Markusa Rolles sapnis ir piepildījies – tagad viņš var braukt ar trīsriteni, ikdienā pārvietoties ar rollatora atbalstu un spēlēties ar to Lego komplektu, kuru pats izvēlējās.

 • Aicina palīdzēt mazajai Sanijai 0

  Jau trešo gadu biedrība Matisons Runner’s Club pirms Ziemassvētkiem rīko skrējienu, lai vāktu ziedojumus kādam īpašam bērniņam, kā arī popularizētu veselīgu dzīvesveidu. Šogad labdarības akcijā Atbalsts Sanijai kopīgiem spēkiem tiks vākti līdzekļi īpaša pozicionēšanas autosēdeklīša iegādei.