Tēma: VARAM

 • VARAM plāno nomainīt savus pārstāvjus ostu valdēs 0

  Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) plāno nomainīt savus pārstāvjus Ventspils un Rīgas brīvostu valdēs, liecina sagatavotie rīkojuma projekti tiesību aktu portālā TAP.

 • Rosina atskurbšanas pakalpojumu finansēt no akcīzes nodokļa ieņēmumiem 2

  Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) rosina finansēt atskurbšanas pakalpojumu pašvaldībās no akcīzes nodokļa ieņēmumiem par alkohola tirdzniecību, liecina informācija VARAM sagatavotajā ziņojumā "Par aktuālo situāciju atskurbtuvju izveidē".

 • Pašvaldība VARAM rīkojumam nepiekrīt 1

  Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija paziņojusi, ka Ventspils domei jāatceļ vēl janvārī pieņemtais lēmums par savas zemes izslēgšanu no brīvostas valdījuma, bet pašvaldība gatava aizstāvēt savu viedokli.

 • Pašvaldība gādās par savu īpašumu lietderīgu izmantošanu un savu viedokli aizstāvēs tiesiskā ceļā 3

  Ventspils pašvaldība arī turpmāk rīkosies tā, lai tās īpašums tiktu lietderīgi izmantots pilsētas attīstībai un aizstāvēs savu viedokli tiesiskā ceļā, norādīja pilsētas domē, komentējot Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pieprasījumu atcelt lēmumu par pašvaldības īpašumā esošo nekustamo īpašumu pārņemšanu pašvaldības valdījumā, kas maina Ventspils ostas teritorijas robežas.

 • VARAM prasa domei atcelt lēmumu, kas maina ostas teritorijas robežas 3

  Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) pieprasījusi Ventspils domei atcelt lēmumu par pašvaldības īpašumā esošo nekustamo īpašumu pārņemšanu pašvaldības valdījumā, kas maina Ventspils ostas teritorijas robežas.

 • Pūce aicina deputātus novērst Lembergam noteikto sankciju iespējamo ietekmi uz pašvaldības darbu 2

  Ventspils pilsētas domes deputātiem nepieciešams izvērtēt visus iespējamos riskus, kādi var ietekmēt pašvaldības darbu pēc ASV Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC) noteiktajām sankcijām pret domes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu, vēstulē domes deputātiem un izpilddirektoram raksta vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce.

 • JKP aicina atlaist domi, Pūce nesaskata tam juridisku pamatojumu 16

  Jaunās konservatīvās partijas (JKP) Ventspils nodaļa izplatījusi lūgumu izskatīt iespēju atlaist Ventspils domi, savukārt vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce atzinis, ka Ventspils domes atlaišanai patlaban nav juridiska pamata.

 • VARAM izvērtēs ASV sankciju ietekmi uz Ventspils domes darbību 2

  Ministru prezidents Krišjānis Kariņš otrdien, 10.decembrī, izdevis steidzamu rezolūciju vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Jurim Pūcem, kurā lūgts izvērtēt ASV Ārvalstu aktīvu kontroles biroja noteikto sankciju ietekmi uz Ventspils pašvaldības darbīb.

 • Pašvaldību savienība: VARAM lēmums bremzēs attīstību 0

  Latvijas Pašvaldību savienība izplatījusi vēstuli, kurā skaidro, ka Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, aizliedzot pašvaldībām galvenos plānošanas dokumentus izstrādāt līdz pašvaldību vēlēšanām, bremzē attīstību.

 • Atgūst naudu par vēja parku 0

  Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) no vēja parku attīstītāja SIA Winergy atguvusi pusi no tiesas ceļā piedzītajiem 2,13 miljoniem eiro.