Tēma: ID karte

 • eID karti un pasi varēs saņemt sev izvēlētā vietā 0

  Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde turpina pilnveidot personu apliecinošu dokumentu – pases un eID kartes – noformēšanas un saņemšanas pakalpojumu kvalitāti. Izveidots jauns pakalpojums, kas ļaus klientiem ērti un vienkārši izvēlēties, kurā nodaļā saņemt noformētos dokumentus – eID karti un pasi.

 • Pase turpmāk būs izvēles dokuments 0

  Grozījumi, ko Saeima 23. februārī, pieņēmusi Personu apliecinošu dokumentu likumā, paredz, ka personas apliecības jeb eID kartes kā personu apliecinoša dokumenta ieviešana notiks pakāpeniski un iedzīvotājiem vairs nebūs pienākuma šo dokumentu noformēt līdz šī gada 1. maijam.

 • 1. maijs atcelts kā datums personas apliecības obligātai saņemšanai 4

  Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija šodien izskatīšanai galīgajā lasījumā atbalstīja grozījumus Personu apliecinošu dokumentu likumā, ar kuriem paredzēts atteikties no 1. maija kā datuma personas apliecības jeb eID kartes obligātai saņemšanai.

 • Aicina neatlikt dokumentu nomaiņu uz nākamo pavasari 1

  Lielākajā daļā no 29 Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) teritoriālajām nodaļām ir būtiski samazinājušas rindas uz personu apliecinošu dokumentu – pases un personas apliecības jeb eID kartes noformēšanu un saņemšanu un pakalpojums ir brīvi un ātri pieejams rindas kārtībā, neveicot iepriekšēju pierakstu.

 • Pasi un ID karti varēs izmantot divus mēnešus pēc ārkārtējās situācijas beigām 5

  Saeima galīgajā lasījumā pieņēma likuma grozījumus un noteica - ja Latvijā izsniegtam personu apliecinošam dokumentam beidzies derīguma termiņš, šis personu apliecinošais dokuments joprojām ir izmantojams personas identificēšanai Latvijā ārkārtējās situācijas laikā un divus mēnešus pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas.

 • Jaunās parauga ID kartes varēs saņemt jau no 2. septembra 9

  Ministru kabinets apstiprināja noteikumus, kas paredz, ka no 2. septembra Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) sāks izsniegt jaunā parauga personas apliecības, informēja Iekšlietu ministrija.