Lielākajā daļā no 29 Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) teritoriālajām nodaļām ir būtiski samazinājušas rindas uz personu apliecinošu dokumentu – pases un personas apliecības jeb eID kartes noformēšanu un saņemšanu un pakalpojums ir brīvi un ātri pieejams rindas kārtībā, neveicot iepriekšēju pierakstu.

Pārvalde atgādina, ka visās 29 nodaļās pakalpojums tiek sniegts katru darba dienu. Primāri tas notiek rindas kārtībā, proti, nav jāveic iepriekšējs pieraksts, lai saņemtu pakalpojumu, – lai noformētu un saņemtu dokumentus, iedzīvotāji var vienkārši doties uz jebkuru PMLP nodaļu. Iepriekšējs pieraksts ir būtiski samazināts ar mērķi apkalpot klientus galvenokārt rindas kārtībā. Tas ļauj apkalpot par 25 % vairāk klientu, nekā sniedzot pakalpojumu tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

Lai padarītu pakalpojumu klientiem ērtāku, 25 nodaļās ieviesta iespēja iestāties rindā attālināti, izmantojot Qticket mobilo lietotni. Tas ļauj klientiem taupīt un plānot laiku – var iestāties rindā, vēl esot mājās vai darba vietā, un doties uz nodaļu saņemt pakalpojumu tikai tad, kad lietotnē pieejamā informācija liecina par pakalpojuma saņemšanas laika tuvošanos.

Svarīgi pievērst uzmanību tam, ka iestāties rindā attālināti var konkrētā dienā un konkrētā nodaļā 30 minūtes pēc nodaļas atvēršanas un 30 minūtes pirms nodaļas slēgšanas.

Lasi vēl

Komentāri (1)

  • 0
    Nobody 19.10.2022, 11:22:42

    Tas Ventspils nekustamo īpašumu nevēdināmais gaitenis ir briesmīgs.
    Bet es vēl iesmēju, ka Latvijā baigi strauji savairojušies cilvēki ar Paraudziņa uzvārdiem.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: