Tēma: Čempioni

 • Tronī atgriežas novada vīri 0

  Ventspils kērlinga čempionātā pēc četru gadu pārtraukuma triumfēja Ventspils novada komandas vīri, finālā pārspējot citu divkārtējo čempionu – Ostas celtnieku.

 • «Ventspils Atlants» kļūst par čempionu svarbumbu stafētē 0

  Daugavpils novadā notika Latvijas čempionāts garajā ciklā, kurā Ventspils svarbumbu celšanas kluba „Ventspils Atlants” komanda kļuva par čempionu svarbumbu stafetē pieaugušajiem, kā arī izcīnīja individuālas balvas.

 • Sveiks sportistus par panākumiem 4

  14. novembrī plkst. 19:45, basketbola hallē domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs sveiks Ventspils olimpiskās vienības svarcēlājus Rebeku Kohu un Ritvaru Suharevu, kā arī trenerus Eduardu Andruškēviču un Viktoru Ščerbatihu par panākumiem pasaules un Eiropas U20 čempionātā.

 • «Bloks» kļūst par čempioniem 1

  Jūrmalā aizvadīts “ERGO Open 2018” Latvijas čempionāta fināls pludmales volejbolā, kurā par čempioniem kļuva Ventspils pašvaldības atbalstītie Aleksandrs Solovejs ar Rihardu Finsteru, bet klubu ieskaitē par čempioniem kļuva Ventspils pludmales volejbola kluba “Bloks” komanda.

 • Notiks Ventspils kausa izcīņa petankā 0

  Šīs nedēļas nogalē, 28.un 29. jūlijā Piedzīvojumu parkā notiks 9. starptautiskais petanka turnīrs „Ventspils 2018” – jau tradicionāli nozīmīgākās sezonas sacensības petankā Ventspilī.

 • Jaunie futbolisti atgriežas spēcīgāko grupā 0

  Zēnu futbola festivālā B jeb Bundeslīgas grupas turnīrā pirmo vietu izcīnīja FK Ventspils akadēmija jaunieši, tādējādi ventspilnieki nākamgad atgriezīsies ZFF A jeb Čempionu līgas grupā, no kuras iepriekš izkrita 2013. gadā.

 • Sumināja pieckārtējos čempionus 3

  Sporta skolas Spars U17 vecuma grupas komanda tika īpaši sumināta par jau piektā Latvijas Jaunatnes basketbola līgas titula izcīnīšanu.

 • «Anzāģe» uzvar pagarinājumā un izcīna kausu 0

  Eiropas Alternatīvās basketbola līgas finālturnīrā Ventspilī triumfējuši Anzāģes basketbolisti, izšķirošajā mačā ar 81:78 papildlaikā pieveicot lietuviešus no Viļņas.

 • Bk ''Ventspils'' atgūst čempiona titulu (VIDEO) 7

  Ventspils basketbolisti trešdien, 6. jūnijā, izbraukumā uzvarēja "VEF Rīga" ar 81:78, LBL finālsērijā bija pārāki ar 4-2 un desmito reizi vēsturē izcīnīja Latvijas čempionu titulu.