Tēma: Čempioni

 • ''Ventspils HS'' izcīna čempiona titulu 5

  Hokeja klubs “Ventspils HS” savā laukumā aizvadījuši otro finālspēli Rīgas atklātajās meistarsacīkstēs hokejā, tiekoties ar Daugava komandu un otro reizi pēc kārtas izcīnīja čempionu kausu.

 • Pirmizrādi piedzīvojusi filma «No Ghetto līdz Olimpiskajam zeltam» noslēguma stāsts 0

  Kas slēpjas aiz Olimpiskā zelta, kurš to ir pelnījis, kurš nē? Tas ir jautājums, ko retais uzdot, jo atbilde nav rožaina, tas ir smaga darba ceļš, kurā ir jāsastopas ar ne vienu vien grūtības šķērsli. ''No Ghetto uz Olimpisko zeltu'' ir sāgas ''No Ghetto uz Olimpiādi'' otrā, noslēdzošā daļa, kurā skatītājiem ir ļauts ielūkoties 3x3 izlases garajā ceļā līdz zelta medaļai.

 • Aicina balsot par Kohu 0

  Līdz 19. decembrim visi tiek aicināti balsot par Ventspils olimpiskās vienības svarcēlāju Rebeku Kohu, kura pretendē uz "Gada balvas sportā 2019" populārākā sportista titulu.

 • Ventspilnieki kļūst par Latvijas čempioniem petankā 0

  Upesciema stadiona petankas laukumos notika Latvijas čempionāta petankā finālturnīrs sieviešu un vīriešu trijnieku komandām, kurā Ventspils kērlinga kluba trio tika pie zelta un bronzas medaļām.

 • Tronī atgriežas novada vīri 0

  Ventspils kērlinga čempionātā pēc četru gadu pārtraukuma triumfēja Ventspils novada komandas vīri, finālā pārspējot citu divkārtējo čempionu – Ostas celtnieku.

 • «Ventspils Atlants» kļūst par čempionu svarbumbu stafētē 0

  Daugavpils novadā notika Latvijas čempionāts garajā ciklā, kurā Ventspils svarbumbu celšanas kluba „Ventspils Atlants” komanda kļuva par čempionu svarbumbu stafetē pieaugušajiem, kā arī izcīnīja individuālas balvas.

 • Sveiks sportistus par panākumiem 4

  14. novembrī plkst. 19:45, basketbola hallē domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs sveiks Ventspils olimpiskās vienības svarcēlājus Rebeku Kohu un Ritvaru Suharevu, kā arī trenerus Eduardu Andruškēviču un Viktoru Ščerbatihu par panākumiem pasaules un Eiropas U20 čempionātā.

 • «Bloks» kļūst par čempioniem 1

  Jūrmalā aizvadīts “ERGO Open 2018” Latvijas čempionāta fināls pludmales volejbolā, kurā par čempioniem kļuva Ventspils pašvaldības atbalstītie Aleksandrs Solovejs ar Rihardu Finsteru, bet klubu ieskaitē par čempioniem kļuva Ventspils pludmales volejbola kluba “Bloks” komanda.

 • Notiks Ventspils kausa izcīņa petankā 0

  Šīs nedēļas nogalē, 28.un 29. jūlijā Piedzīvojumu parkā notiks 9. starptautiskais petanka turnīrs „Ventspils 2018” – jau tradicionāli nozīmīgākās sezonas sacensības petankā Ventspilī.

 • Jaunie futbolisti atgriežas spēcīgāko grupā 0

  Zēnu futbola festivālā B jeb Bundeslīgas grupas turnīrā pirmo vietu izcīnīja FK Ventspils akadēmija jaunieši, tādējādi ventspilnieki nākamgad atgriezīsies ZFF A jeb Čempionu līgas grupā, no kuras iepriekš izkrita 2013. gadā.