Pēdējo pārbaudes spēli treniņnometnē Turcijā aizvadījuši FK Ventspils futbolisti, ar 0:2 piekāpjoties Krievijas 1.līgas klubam Chernomorets.

Mača pirmais puslaiks pagāja bez vārtu guvumiem, bet momenti bija gan vienai, gan otrai komandai. Piemēram, Eduardam Višņakovam tikai nedaudz pietrūka, lai atklātu mača rezultāta pēc izgājiena vienatnē pret vārtsargu – bumba noripoja gar vārtu stabu.

Otrajā puslaikā sāncenši divas reizes pārspēja Vitāliju Melničenko, bet FK Ventspils savas iespējas izmantot nekā nespēja. Neveiksme 0:2 – pirmais un vienīgais ventspilnieku pamatsastāva zaudējums starpsezonu periodā.

Jau šīs nedēļas nogalē startēs futbola sezona Latvijā – notiks kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēles. Šī brīža Latvijas kausa īpašnieki FK Ventspils viesos tiksies ar FK Jelgava futbolistiem.