Pie ceturtā panākuma olimpiskā centra Ventspils čempionāta 2.līgā tikuši Tornado 2 hokejisti, kas šoreiz sausā apspēlēja Kuldīgas komandu.

Pirmā trešdaļa aizritēja bez vārtu guvumiem, bet otrajā divas reizes precīzi metaviesuļu uzbrucējs Normunds Abakuks. Trešā perioda sākumā viņš arī noformējahettriku, bet Tornado uzvarai pielika Artis Kuģenieks – 4:0. Jāpiebilst, ka kuldīdzniekiem piecas reizes bija iespējams spēlēt skaitliskajā vairākumā, turklāt gandrīz minūti arī piecatā pret trim, taču šīs iespējas palika neizmantotas.

Šonedēļ paredzētas vēl divas spēles 2. līgas turnīrā. Ceturtdien (plkst. 21.45) Pašvaldības policijas komanda tiksies ar Kurekss hokejistiem, bet svētdien (18.15) līgas līderi Rodeo mērosies spēkiem ar Dundagu 2.