Pie devītā panākuma BBL čempionātā tikuši BK Ventspils basketbolisti, kas savā  laukumā ar 96:87 apspēlējot šī brīža BBL līderus Siauliai spēlētājus.

Viesi savainojumu dēļ šim mačam varēja pieteikt vien astoņus spēlētājus, kamēr mājiniekiem trūka vien juniora Andreja Gražuļa. Tomēr lielāko daļu otrā puslaika vadībā bija tieši viesi, kas spēlēja ātrā, agresīvāk un precīzā. 20 minūšu laikā Siauliai spēlētāji bija guvuši 52 punktus, tiesa, arī mūsējie pārāk daudz neatpalika – 47.

Pēc pārtraukuma ne tik vien nesanāca pakaļdzīšanās, bet sanāca nonākt vēl lielākos mīnuss (-11)... Tomēr pēc minūtes pārtraukuma situācija laukumā mainījās uz labo pusi. Ventspilniekiem beidzot izdevās atgūt vadību un noturēt to arī līdz pēdējam pārtraukumam.

Piecas ar pusi minūtes līdz mača pamatlaika beigām Ronaldam precīzs tālmetiens un ventspilnieku pārsvars sasniedza septiņus punktus – 83:76. Visā mačā uzvar Ventspils uzvarēja 96:87, sagādājot Siauliai otro zaudējumu BBL regulārajā turnīrā.

Uzvarētāju rindās 26 punktus guva Stīvens Grejs, bet 18 pievienoja Ronalds Zaķis.